Renowacja elewacji budynku sali gimnastycznej wraz modernizacją pomieszczeń i ich wyposażeniem

Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gnieźnie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00568891
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00568891/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-21 19:22
Lokalizacja
Gniezno, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-752cbb5f-7e60-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
7842489407
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieNakładanie powierzchni kryjącychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeArtykuły i sprzęt sportowyRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty instalacyjne kanalizacyjneInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie wentylacjiInstalowanie urządzeń chłodzącychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie systemów alarmowych i antenInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

Wykonawcy

1 przyznane

URBAŃSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL · lot 0
3 187 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00568891 z dnia 2023-12-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Renowacja elewacji budynku sali gimnastycznej wraz modernizacją pomieszczeń i ich wyposażeniem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gnieźnie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 302278888

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mieszka I 27

1.5.2.) Miejscowość: Gniezno

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-200

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 61 426 34 48, 61 426 37 28

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: medykgniezno@op.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wsckziu.gniezno.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-752cbb5f-7e60-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Renowacja elewacji budynku sali gimnastycznej wraz modernizacją pomieszczeń i ich wyposażeniem

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-752cbb5f-7e60-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00568891

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00472749/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Renowacja elewacji budynku sali gimnastycznej wraz modernizacją pomieszczeń i ich wyposażeniem

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00484200

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/1/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem inwestycji jest remont elewacji budynku sali gimnastycznej wraz z izolacją fundamentów, przebudową i remontem pomieszczeń, remontem instalacji zewnętrznych oraz wymianą nawierzchni z kostki betonowej.
2. Zakres robót budowlanych w ramach zamówienia obejmuje:
2.1. Roboty budowlane, w tym: renowacja elewacji z czerwonej cegły, odwilgocenie ścian przez osuszenie i odbudowę hydroizolacji cokołowej, termomodernizację dachu, remont pomieszczeń sali gimnastycznej z ich przebudową i dostosowaniem do osób z niepełnosprawnościami.
2.2. Roboty instalacyjne wodno - kanalizacyjne i sanitarne, w tym: instalacje wodociągowe, źródło CWU, kanalizacje sanitarne, instalacje centralnego ogrzewania, instalacje wentylacji, prace ziemne instalacji kanalizacyjno- sanitarnej oraz kanalizacji deszczowej.
2.3. Roboty instalacji elektrycznej, w tym: rozdzielnica główna RG, instalacje oświetlenia ogólnego wewnętrznego, instalacje oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, instalacje oświetlenia zewnętrznego, instalacje gniazd wtykowych, instalację wypustów kablowych, instalację ochrony od porażeń prądem elektrycznym, instalację połączeń wyrównawczych, ochronę przeciwprzepięciową, instalację odgromową i uziemiającą, instalację teletechniczną.
2.4. Roboty drogowe, w tym: wyznaczenie miejsc postojowych, miejsc postojowych dla osób z niepełnosprawnościami, wyznaczenie drogi dojazdowej p.poż. wraz z placem wewnętrznym, opaska wokół budynku sali gimnastycznej z geowłókniny separacyjno- filtracyjnej, odwodnienie powierzchniowe spadkami poprzecznymi i podłużnymi za pomocą kostki ekologicznej do ziemi.
2.5. Tereny zielone występujące obecnie wokół placu wewnętrznego i budynku sali gimnastycznej przewidziano do odnowienia (nawierzchnie trawiaste zostaną oczyszczone, wywieziona górna warstwa ziemi, nawiezienie nowej ziemi, zasianie trawy.
2.6. Wyposażenie sali gimnastycznej, w tym: wyposażenie gimnastyczne (tj. skrzynie gimnastyczne, koń gimnastyczny, odskocznia gimnastyczna treningowa, materace gimnastyczne, wózek na materace gimnastyczne, drabinki gimnastyczne, drążki zakładane na drabinkę gimnastyczną, liny do wspinania, wspornik ścienny do lin gimnastycznych, drabinki sznurkowe do wspinania, wspornik ścienny do mocowania drabinki sznurkowej, komplet konstrukcji i mechanizmów do koszykówki- boisko główne, komplet do siatkówki- boisko główne, komplet do badminton- 1 boisko, unihokej- komplet profesjonalny, piłki do koszykówki i siatkówki.
3. UWAGA: wszystkie prace pod ścisłym nadzorem konserwatora! Materiały, w tym również kolorystykę, technologię wykonania robót należy uzgodnić z Miejskim Konserwatorem Zabytków, jako warunek prawidłowości wykonania zadania. Zamawiający informuje, że budynek szkoły Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gnieźnie (dawne Królewskie Gimnazjum Gnieźnieńskie) jest wpisany do rejestru zabytków pod nr 2203/A Decyzją Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Poznaniu z dnia 23 kwietnia 1991 r., znajduje się również w obszarze historycznego układu urbanistycznego miasta Gniezna wpisanego do rejestru zabytków pod nr 2523/A Decyzją Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Poznaniu z dnia 27 stycznia 1956 r.
4. Wykonawca będzie realizował zamówienie w sposób gwarantujący bezpieczne funkcjonowanie zlokalizowanego w obiekcie objętym niniejszym zamówieniem WSCKZiU przez cały okres realizacji umowy.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 9 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45331230-7 - Instalowanie urządzeń chłodzących

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3187000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3380604,82 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3187000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Urbański Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9562301674

7.3.4) Miejscowość: Toruń

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3187000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-08-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-12-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane