Usługa hotelarska i restauracyjna wraz z usługami dodatkowymi na potrzeby IV Międzynarodowej Konferencji Naukowej EKSPLOBALIS w dniach 19-21.05.2025 r.
WOJSKOWY INSTYTUT TECHNIKI PANCERNEJ I SAMOCHODOWEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00116129
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00116129/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-21 14:48
- Lokalizacja
- Sulejówek, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b7f40874-fbcc-44cc-a39b-733a9aa81741
- Identyfikator
- 1130003109
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00116129 z dnia 2025-02-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa hotelarska i restauracyjna wraz z usługami dodatkowymi na potrzeby IV Międzynarodowej Konferencji Naukowej EKSPLOBALIS w dniach 19-21.05.2025 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJSKOWY INSTYTUT TECHNIKI PANCERNEJ I SAMOCHODOWEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011561862
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Okuniewska 1
1.5.2.) Miejscowość: Sulejówek
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-070
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: 261811012
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@witpis.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.witpis.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://witpis.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
działalność naukowo-badawcza
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa hotelarska i restauracyjna wraz z usługami dodatkowymi na potrzeby IV Międzynarodowej Konferencji Naukowej EKSPLOBALIS w dniach 19-21.05.2025 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b7f40874-fbcc-44cc-a39b-733a9aa81741
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00116129
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00036810/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Usługa hotelarska i restauracyjna wraz z usługami dodatkowymi na potrzeby IV Międzynarodowej Konferencji Naukowej EKSPLOBALIS w dniach 19-21.05.2025 r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00060389
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PP 02/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 400000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa hotelarska i restauracyjna wraz z usługami dodatkowymi, świadczona w ramach obiektu wskazanego w ofercie Wykonawcy na potrzeby konferencji naukowo-technicznej w dniach 19-21.05.2025 r.
2. Szacowana liczba uczestników konferencji 200 (dwieście) osób. Ostateczna liczba uczestników zostanie potwierdzona przez Zamawiającego w terminie do dnia 12 maja 2025 r.
3. Dokładny harmonogram przebiegu konferencji, paneli, referatów, prezentacji, pokazów, godziny ich trwania, przerw kawowych oraz podania posiłków zostaną ustalone z Wykonawcą drogą elektroniczną do 12 maja 2025 r.
4. Termin konferencji: 19-21.05.2025 r., tj. dwie doby hotelowe. Doba hotelowa w dniu przyjazdu powinna rozpocząć się nie później niż o godz. 14.00, natomiast w dniu wyjazdu powinna trwać co najmniej do godz. 12.00. W ramach limitu wskazanego w pkt. 2, Wykonawca zagwarantuje 10 miejsc dla organizatorów od dnia 18.05.2025 r. (wraz ze śniadaniem).
5. Obiekt powinien znajdować się w odległości nie większej niż 125 km od siedziby Zamawiającego, z dojazdem jedynie po drogach twardych.
6. Obiekt, w którym będzie świadczona usługa hotelarska, powinien spełniać wymagania jakościowe co do wyposażenia oraz zakresu świadczonych usług wymagane do zaszeregowania obiektu jako hotelu kategorii trzygwiazdkowej rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 19 sierpnia 2004 r. w sprawie obiektów hotelarskich i innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie (tekst jednolity: Dz.U.2017 poz. 2166), to jest co najmniej:
1) Obiekt stanowi odrębny budynek lub wydzieloną część budynku stanowiącą funkcjonalną całość, lub zespół budynków stanowiących funkcjonalną całość,
2) Bezpośrednie wejście do hallu recepcyjnego, chronione przed nadmiernym napływem powietrza z zewnątrz przez drzwi dwuskrzydłowe,
3) Otoczenie obiektu obejmujące utwardzoną nawierzchnię dojazdów i dojść, należyte utrzymanie zieleni ozdobnej i izolacyjnej, oświetlenie terenu i oddzielenie części gospodarczej od części dostępnej dla gości,
4) Zapewnienie miejsca postojowego na czas przyjazdu i odjazdu gości, zapewnione miejsca parkingowe (parking strzeżony),
5) Klimatyzacja lub inne urządzenia i systemy zapewniające wymianę powietrza
i utrzymanie temperatury latem poniżej 24°C, a zimą powyżej 20°C,
6) Ogrzewanie w całym obiekcie lub w części nieklimatyzowanej,
7) Instalacja sanitarna: zimna i ciepła woda przez całą dobę,
8) Oświetlenie dostosowane do charakteru pomieszczeń,
9) Instalacja umożliwiająca odbiór programów radiowych i telewizyjnych,
10) Dostęp do Internetu w jednostkach mieszkalnych lub na odrębnych stanowiskach,
11) Dźwig osobowy,
12) Hall recepcyjny wielofunkcyjny, przestronny,
13) Zespół higieniczno-sanitarny przy części ogólnodostępnej (oddzielnie dla kobiet
i mężczyzn):
a) umywalki z blatem lub półką,
b) lustro nad każdą umywalką, z górnym lub bocznym oświetleniem,
c) dozownik z płynnym mydłem,
d) pojemnik na papier i odpad,
e) suszarka do rąk lub ręczniki jednorazowego użytku,
f) wieszaki ścienne, również w kabinach WC,
g) WC, pisuar (w WC męskim).
14) Część mieszkalna:
a) powierzchnia mieszkalna pokoju w m2 – pokój jednoosobowy: minimum 10 m2, pokój dwuosobowy: minimum 14 m2.
b) łóżko jednoosobowe o wymiarach co najmniej 90 x 200 cm, łóżko dwuosobowe o wymiarach co najmniej 140 x 200 cm, nocny stolik lub półka przy każdym miejscu do spania, szafa lub wnęka garderobiana, co najmniej trzy wieszaki na osobę, biurko lub stół, krzesło jedno na pokój, lustro, wieszak ścienny,
c) lampka nocna przy każdym miejscu do spania umożliwiająca czytanie
w pozycji leżącej, lampa oświetlająca miejsce do pracy (stół lub biurko), bezpośredni i łatwy dostęp do co najmniej jednego wolnego gniazdka elektrycznego przy miejscu do pracy (stół lub biurko), telefon, instalacja umożliwiająca odbiór programów telewizyjnych, firany/zasłony zaciemniające,
d) kosz na śmieci w pokojach oraz łazienkach, minibar lub lodówka, woda butelkowana odpowiadająca liczbie osób w pokoju, szklanki.
15) Węzeł higieniczno-sanitarny przy jednostkach mieszkalnych:
a) Wanna z baterią i natryskiem lub kabina natryskowa,
b) Umywalka z blatem lub półką z bocznym lub górnym oświetleniem,
c) WC,
d) Osłona wanny lub natrysku,
e) Mydelniczka, papiernica, wieszaki ścienne, wieszaki na ręczniki,
f) Suszarka do włosów,
g) Pojemnik na śmieci,
16) Recepcja czynna całą dobę,
17) Pomieszczenie zamykane na klucz umożliwiające przechowanie bagażu uczestnikom konferencji,
18) Zespół sal wielofunkcyjnych, dostosowanych do charakteru obiektu - konferencyjnych, klubowych, szkoleniowych itp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 461005,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 650670,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 461005,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PLATON Szkolenia i Konferencje Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8943129970
7.3.3) Ulica: Wysoka, ul. Chabrowa 39/7
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 52-200
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 461005,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Umowa 1/2025/I z dnia 20.02.2025 r.| 2025-02-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |