Dostawa materiałów medycznych do sterylizacji
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00569829
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-12-22 10:26
- Lokalizacja
- Chęciny, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9591289964
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne urządzenia i produkty medyczneSzpitalne wyroby papierowe
Wykonawcy
22 przyznane
CITONET-KRAKÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
24 608,34 PLNCITONET-KRAKÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
42 871,68 PLNCITONET-KRAKÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
15 024,53 PLNCITONET-KRAKÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
15 165,79 PLNCITONET-KRAKÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
2174,04 PLNCITONET-KRAKÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
7363,98 PLNFalco-Medic Jerzy Kudrycki ul. Sowińskiego 5, 15-348 BiałystokBiałystok, PL
8616,24 PLNMEDIA-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
3991,68 PLNCITONET-KRAKÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
8726,85 PLNFalco-Medic Jerzy Kudrycki ul. Sowińskiego 5, 15-348 BiałystokBiałystok, PL
2162,96 PLNSOLVENTUM POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
9040,5 PLNKRAJOWE TOWARZYSTWO GOSPODARCZE SEMIGAT SPÓŁKA AKCYJNA W WARSZAWIEWARSZAWA, PL
1751,52 PLNKRAJOWE TOWARZYSTWO GOSPODARCZE SEMIGAT SPÓŁKA AKCYJNA W WARSZAWIEWARSZAWA, PL
1751,52 PLNKRAJOWE TOWARZYSTWO GOSPODARCZE SEMIGAT SPÓŁKA AKCYJNA W WARSZAWIEWARSZAWA, PL
4652,48 PLNKRAJOWE TOWARZYSTWO GOSPODARCZE SEMIGAT SPÓŁKA AKCYJNA W WARSZAWIEWARSZAWA, PL
4387,29 PLNANDRZEJ ABRAMCZYKRaszyn, PL
19 434,54 PLNKRAJOWE TOWARZYSTWO GOSPODARCZE SEMIGAT SPÓŁKA AKCYJNA W WARSZAWIEWARSZAWA, PL
1889,28 PLNANDRZEJ ABRAMCZYKRaszyn, PL
1328,4 PLNKRAJOWE TOWARZYSTWO GOSPODARCZE SEMIGAT SPÓŁKA AKCYJNA W WARSZAWIEWARSZAWA, PL
3595,54 PLNKRAJOWE TOWARZYSTWO GOSPODARCZE SEMIGAT SPÓŁKA AKCYJNA W WARSZAWIEWARSZAWA, PL
536,28 PLNKRAJOWE TOWARZYSTWO GOSPODARCZE SEMIGAT SPÓŁKA AKCYJNA W WARSZAWIEWARSZAWA, PL
2228,76 PLNMEDIA-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
1505,61 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.