Budowa lub rozbudowa garażu przy OSP w m. Świerże Górne
GMINA KOZIENICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00571579
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00571579/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-12-27 08:59
- Lokalizacja
- Kozienice, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-540a440e-92a2-11ee-ba3b-4e891c384685
- Identyfikator
- 8121828216
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00571579 z dnia 2023-12-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa lub rozbudowa garażu przy OSP w m. Świerże Górne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOZIENICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223333
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 5
1.5.2.) Miejscowość: Kozienice
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-900
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kozienice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kozienice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
przetargi.pzpkozienice.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa lub rozbudowa garażu przy OSP w m. Świerże Górne2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-540a440e-92a2-11ee-ba3b-4e891c384685
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00571579
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00045415/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Budowa garażu dla samochodów OSP w m. Świerże Górne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00531160
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.7011.48.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa garażu z infrastrukturą towarzyszącą w m. Świerże Górne. Projektowany obiekt będzie budynkiem użyteczności publicznej o funkcji garażu dla OSP .
Niniejsza inwestycja jest dofinansowana z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego.
Zakres robót obejmuje kompleksowe wykonanie wszystkich robót budowlanych związanych z realizacją zadania,
w tym robót przygotowawczych, pomocniczych, towarzyszących oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie obiektu lub zawiadomienie o zakończeniu robót.
W ramach zadania przewiduje się:
1) rozbiórkę istniejącego budynku garażowego jednokondygnacyjnego, niepodpiwniczonego,
2) budowę budynku garażu dla samochodu OSP, jednostanowiskowego,
3) zagospodarowanie terenu,
4) przebudowę (demontaż i montaż) linii napowietrznej niskiego napięcia zgodnie z dokumentacją projektową oraz warunkami usunięcia kolizji Nr11/K-119/RM/MC/1/PGED1136791KW23/2023 z dnia 03.11.2023r.,
w tym uzyskanie w imieniu i na rzecz Zamawiającego wymaganych uzgodnień i pozwoleń,
5) przebudowę linii kablowej średniego napięcia zgodnie z dokumentacją projektową oraz warunkami usunięcia kolizji Nr11/K-119/RM/MC/1/PGED1136791KW23/2023 z dnia 03.11.2023r, w tym uzyskanie w imieniu i na rzecz Zamawiającego wymaganych uzgodnień i pozwoleń,
6) uzyskanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie lub zawiadomienie o zakończeniu robót.
Opisany zakres robót nie wyczerpuje opisu zakresu robót przewidzianych do wykonania i stawianych wymagań. Przedmiot zamówienia szczegółowo opisuje dokumentacja projektowa i Szczegółowe specyfikacje techniczne, stanowiące załącznik nr 11 do SWZ oraz opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 10 do SWZ. Sposób i warunki realizacji zamówienia określa zał. nr 9 do SWZ Projekt umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający wszczął postępowanie o udzielenie ww. zamówienia. W dniu 20.12.2023r. dokonano otwarcia ofert. Stosownie do art. 222 ust. 4 ustawy Pzp zamawiający przed otwarciem ofert podał kwotę jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zadania wynoszącą 600 000,00 zł brutto. Do wyznaczonego terminu składania ofert wpłynęło 5 oferty przy czym cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 854850,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1156220,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2023-12-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |