Remont wieży będącej pozostałością po kościele ewangelickim

GMINA PIENIĘŻNO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00572133
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00572133/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-27 10:59
Lokalizacja
Pieniężno, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b53bfdd0-98ee-11ee-ba3b-4e891c384685
Identyfikator
5821562196
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy artystycznych i kulturalnych obiektów budowlanychRoboty budowlaneKonstrukcje i ich częściRoboty elewacyjneTynkowanieInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00572133 z dnia 2023-12-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont wieży będącej pozostałością po kościele ewangelickim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PIENIĘŻNO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170748005

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Generalska 8

1.5.2.) Miejscowość: Pieniężno

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-520

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.7.) Numer telefonu: 55 2374600

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@pieniezno.pl, urzad@pieniezno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pieniezno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pzp.pieniezno.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont wieży będącej pozostałością po kościele ewangelickim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b53bfdd0-98ee-11ee-ba3b-4e891c384685

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00572133

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00041123/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Remont wieży będącej pozostałością po kościele ewangelickim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00547551

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN.271.1.9.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach inwestycji należy:
- przeprowadzić pełen remont konserwatorski elewacji budynku, ze szczególnym uwzględnieniem detali architektonicznych, gzymsów i dekoracyjnych fryzów;
-odgrzybić i wysuszyć bryłę;
-naprawić powierzchnię murów, pęknięć w murach, naprawić spoiny, odsolić ściany;
- naprawić okna i ościeżnicę oraz wymienić drzwi na drewniane;
- na podstawie zachowanych żaluzji okiennych wykonać nowe;
- wykonać nową konstrukcję hełmu wieży, nową konstrukcję sterczyn będąca odzwierciedleniem starej;
- wybudować podesty poszczególnych kondygnacji klatki schodowej;
- zamontować instalację piorunochronną oraz izolacje przeciwwilgociowe;
- w wyremontowanej klatce schodowej należy wykonać z metalowych przęseł i ażurowych stopni nowe schody;
- uporządkować teren przyległy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212300-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy artystycznych i kulturalnych obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

44212300-2 - Konstrukcje i ich części

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy p.z.p. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1639154,43 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1639154,43 PLN

2023-12-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane