Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego i wyrobów diagnostycznych dla Pracowni Mikrobiologii w SP ZZOZ w Kozienicach
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W KOZIENICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00572618
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-12-27 12:13
- Lokalizacja
- Kozienice, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8121645639
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojemniki na moczPipety i akcesoria laboratoryjneWyroby diagnostyczne
Wykonawcy
12 przyznanych
'MEDLAB-PRODUCTS' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRaszyn, PL
40 593,42 PLN'MEDLAB-PRODUCTS' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRaszyn, PL
40 593,42 PLNSARSTEDT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStare Babice, PL
26 674,92 PLNBIOMAXIMA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
49 228,2 PLNARGENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
157 034,1 PLNGRAŻYNA KONECKARaszyn, PL
240 485,54 PLNARGENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
157 034,1 PLNBIOMAXIMA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
49 228,2 PLNZAKŁAD BADAWCZO-WDROŻENIOWY OŚRODKA SALMONELLA IMMUNOLAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
13 078 PLNARGENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
157 034,1 PLNBIOMAXIMA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
49 228,2 PLNARGENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
157 034,1 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.