DOSTAWA PRODUKTÓW GŁĘBOKO MROŻONYCH dla ŻW
ODDZIAŁ ZABEZPIECZENIA ŻANDARMERII WOJSKOWEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00572663
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-12-27 12:19
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272627885
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty głęboko mrożone
Wykonawcy
2 przyznane
Unifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
208 962 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
81 514 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.