Wycinka drzew zlokalizowanych w pasach drogowych dróg powiatowych na terenie Powiatu Iławskiego w 2025 r.
POWIAT IŁAWSKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W IŁAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00116601
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00116601/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-24 08:39
- Lokalizacja
- Iława, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-64991cbe-5a29-4be0-bde8-de3ba912dd20
- Identyfikator
- 7441504874
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi wycinania drzew
Wykonawcy
3 przyznane
PIOTR STAŃCZAKUzdowo, PL · lot 0
3369,6 PLNPIOTR STAŃCZAKUzdowo, PL · lot 1
14 320,8 PLNPIOTR STAŃCZAKUzdowo, PL · lot 2
4514,4 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00116601 z dnia 2025-02-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wycinka drzew zlokalizowanych w pasach drogowych dróg powiatowych na terenie Powiatu Iławskiego w 2025 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT IŁAWSKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W IŁAWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510854569
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 33A
1.5.2.) Miejscowość: Iława
1.5.3.) Kod pocztowy: 14-200
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: michal.bednarski@pzd.ilawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://powiat-ilawski.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10533421.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wycinka drzew zlokalizowanych w pasach drogowych dróg powiatowych na terenie Powiatu Iławskiego w 2025 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-64991cbe-5a29-4be0-bde8-de3ba912dd20
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00116601
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00015153/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.10 Wycinka drzew zlokalizowanych w pasach drogowych dróg powiatowych na terenie Powiatu Iławskiego w 2025 r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00074545
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wycinka 34 szt. drzew na terenie gminy IławaZakres zamówienia obejmuje:
a) oznakowanie i zabezpieczenie miejsca prowadzonej wycinki pod względem BHP i bezpieczeństwa ruchu,
b) ścięcie drzewa do poziomu krawędzi nawierzchni jezdni,
c) wywóz drewna,
d) wywiezienie lub zrębkowanie pozostałych po wycince konarów i gałęzi,
e) uprzątnięcie trocin, gałęzi z jezdni i pobocza, uporządkowanie terenu,
zakup drewna opałowego pozyskanego z wycinki, zgodnie z Uchwałą nr 307/926/23 Zarządu Powiatu Iławskiego z dnia 21.02.2023 r. w sprawie określenia zasad gospodarki drewnem pozyskiwanym z pasa drogowego, za łączną kwotę netto 260,36 zł/ brutto 320,24 zł (słownie: trzysta dwadzieścia złotych i 24/100 gr.) - szacowany pozysk 95,71 m3 m3.
4.5.3.) Główny kod CPV: 77211400-6 - Usługi wycinania drzew
4.5.5.) Wartość części: 3200,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wycinka 34 szt. drzew na terenie gminy IławaZakres zamówienia obejmuje:
a) oznakowanie i zabezpieczenie miejsca prowadzonej wycinki pod względem BHP i bezpieczeństwa ruchu,
b) ścięcie drzewa do poziomu krawędzi nawierzchni jezdni,
c) wywóz drewna,
d) wywiezienie lub zrębkowanie pozostałych po wycince konarów i gałęzi,
e) uprzątnięcie trocin, gałęzi z jezdni i pobocza, uporządkowanie terenu,
zakup drewna opałowego pozyskanego z wycinki, zgodnie z Uchwałą nr 307/926/23 Zarządu Powiatu Iławskiego z dnia 21.02.2023 r. w sprawie określenia zasad gospodarki drewnem pozyskiwanym z pasa drogowego, za łączną kwotę netto 260,36 zł/ brutto 320,24 zł (słownie: trzysta dwadzieścia złotych i 24/100 gr.) - szacowany pozysk 95,71 m3 m3.
4.5.3.) Główny kod CPV: 77211400-6 - Usługi wycinania drzew
4.5.5.) Wartość części: 13600,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wycinka 11 szt. na drodze powiatowej Nr 1212N Tynwałd – MątykiZakres zamówienia obejmuje:
a) oznakowanie i zabezpieczenie miejsca prowadzonej wycinki pod względem BHP i bezpieczeństwa ruchu,
b) ścięcie drzewa do poziomu krawędzi nawierzchni jezdni,
c) wywóz drewna,
d) wywiezienie lub zrębkowanie pozostałych po wycince konarów i gałęzi,
e) uprzątnięcie trocin, gałęzi z jezdni i pobocza, uporządkowanie terenu,
zakup drewna opałowego pozyskanego z wycinki, zgodnie z Uchwałą nr 307/926/23 Zarządu Powiatu Iławskiego z dnia 21.02.2023 r. w sprawie określenia zasad gospodarki drewnem pozyskiwanym z pasa drogowego, za łączną kwotę netto 101,68 zł/ brutto 125,07 zł (słownie: sto dzwadzieścia pięć złotych i 07/100 gr.) - szacowany pozysk 43,92 m3.
4.5.3.) Główny kod CPV: 77211400-6 - Usługi wycinania drzew
4.5.5.) Wartość części: 4400,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3369,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 18144,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3369,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Piotr Stańczak „STANDREW” Wyrąb cięcia pielęgnacyjne drzew
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5710007586
7.3.3) Ulica: Uzdowo 6
7.3.4) Miejscowość: Uzdowo
7.3.5) Kod pocztowy: 13-214
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3369,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-02-28Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14320,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 77706,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 14320,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Piotr Stańczak „STANDREW” Wyrąb cięcia pielęgnacyjne drzew
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5710007586
7.3.3) Ulica: Uzdowo 6
7.3.4) Miejscowość: Uzdowo
7.3.5) Kod pocztowy: 13-214
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14320,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-02-28Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4514,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 29775,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4514,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Piotr Stańczak „STANDREW” Wyrąb cięcia pielęgnacyjne drzew
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5710007586
7.3.3) Ulica: Uzdowo 6
7.3.4) Miejscowość: Uzdowo
7.3.5) Kod pocztowy: 13-214
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4514,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-02-28| 2025-02-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |