Zakup oleju napędowego do autobusów i busów na potrzeby Centrum Ekonomiczno-Administracyjnego w Kłobucku
Centrum Ekonomiczno-Administracyjne w Kłobucku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00573000
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-12-27 13:07
- Lokalizacja
- Kłobuck, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5741009735
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Olej napędowy
Wykonawcy
2 przyznane
RUT-GAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKłobuck, PL
95 000 PLNRUT-GAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKłobuck, PL
95 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.