Na sukcesywne dostawy produktów spożywczych o długim terminie przydatności

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00116613
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00116613/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-02-24 08:45
Lokalizacja
Lipsko, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e2e8253c-6426-47a7-9c78-25c5d007e5a6
Identyfikator
8111521798
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne produkty spożywczeSoki owocowe i warzywnePrzecier pomidorowyDżemy i marmolady, galaretki owocowe, przeciery z owoców i orzechów oraz pasty do smarowaniaProdukty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ GUZOWSKILipsko, PL · lot 0
122 375,18 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00116613 z dnia 2025-02-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Na sukcesywne dostawy produktów spożywczych o długim terminie przydatności

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670997773

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jędrzeja Śniadeckiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Lipsko

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 483783512

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpitallipsko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szpitallipsko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e2e8253c-6426-47a7-9c78-25c5d007e5a6

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Na sukcesywne dostawy produktów spożywczych o długim terminie przydatności

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e2e8253c-6426-47a7-9c78-25c5d007e5a6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00116613

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00022724/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych suchych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00042409

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 26.ZP.3.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 151208 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla potrzeb kuchni szpitala w Lipsku. Oferowane towary muszą być dobrej jakości, posiadać wymagane prawem atesty dopuszczające żywność do spożycia i muszą posiadać na opakowaniu widoczną datę przydatności do spożycia i skład produktu - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres dostaw określono w formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik numer 2 do SWZ).
2. Określone ilości są szacunkowe i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnych potrzeb zamawiającego z tym zastrzeżeniem że minimalna ilość zamówionego asortymentu to 40 %.
3. Dostawy odbywać się będą sukcesywnie na koszt i ryzyko Wykonawcy do magazynu żywnościowego Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej, średnio 2 razy w miesiącu w godz. od 7.00 do 10.00 (od poniedziałku do piątku) wg złożonego zamówienia telefonicznego lub droga email.
4. Szczegółowy zakres zamówienia:

1 Bazylia suszona (op. 8g) szt 220
2 Biszkopty podłużne (op.180g ) szt 220
3 Budyń bez cukru (op. 50 - 80g ) kg 10
4 Curry przyprawa (op. 20g ) szt 270
5 Cukier biały (op.1kg) kg 800
6 Cukier wanilinowy (op. 32g) szt 210
7 Chrupki kukurydziane zwykłe(op.230g- 250g) szt 500
8 Chrupki kukurydziane z kaszą jaglaną ( op.50g) szt 1000
9 Chrzan tarty (op. 280-300g) kg 60
10 Cynamon (op. 20g) szt 30
11 Dżem wiśniowy (op. 1000 - 1500 g słoik lub pojemnik plastikowy twardy) kg 100
12 Dżem porzeczkowy (op. 1000 - 1500 g słoik lub pojemnik plastikowy twardy) kg 150
13 Dżem mini w saszetkach (op. 25g ) szt 5000
14 Ćwikła z chrzanem (op. 280g) szt 220
15 "Fasola biała sucha - piękny Jaś
(op. 400 - 500g)" kg 120
16 Groch łuskany połówki (op. 400 - 500g) kg 50
17 Groszek konserwowy (op. puszka 400g ) szt 500
18 Herbata liściasta sypana (op.80 - 100g) kg 10
19 Herbata granulowana sypana (op. 80 -100g) kg 70
20 Herbatniki mini (op.14 -20g) szt 6000
21 Herbatniki petitki (op. 100g - 400g) kg 100
22 Kakao naturalne (op. 80g) szt 100
23 Kakao rozpuszczalne z witaminami i składnikiami mineralnymi o obniżonej zawartości tłuszczu ( 20%) zapas -op.300 g kg 12
24 Kasza gryczana (op. 400 - 1000 g) kg 800
25 Kasza manna (op.1 kg) kg 600
26 Kasza jęczmienna (op. 500 - 1000 g) kg 1200
27 Kawa zbożowa rozpuszczalna klasyczna zawartość zbóż 78% (op. 150 g) szt 50
28 Ketchup łagodny bez konserwantów i substancji wzmacniajacych smak (op. 450 - 500g) kg 80
29 Kisiel bez cukru (op.30 -100g) kg 40
30 Kisiel błyskawiczny (op. 30g ) szt 200
31 Kleik ryżowy (op.160 - 180g ) kg 15
32 Koncentrat barszczu czerownego L 30
33 Koncentrat pomidorowy zawartość ekstraktu min. 28%. (op. 800-1000g) kg 400
34 Kukurydza konserwowa(op. 400g puszka) szt 400
35 Kwasek cytrynowy (op. 20 - 100 g) kg 8
36 Lubczyk (op. 8-10g ) szt 700
37 Liście laurowe (op.100 - 200g) kg 6
38 Majeranek (op 100 - 200g) kg 6
39 Majonez sałatkowy o łagodnym smaku na bazie oleju rzepakowego i gęstej kremowej konsystencji (op. 750 g) np. Frubex kg 200
40 Makaron łazanki bezjajaeczny (op.1kg ) np. małopolski kg 70
41 Makaron nitki bezjajeczny (op.1kg ) np. małopolski kg 360
42 Makaron świderki bezjajeczny (op.1kg ) np. małopolski kg 1500
43 Makaron muszelki bezjajeczny (op.1kg ) np. małopolski kg 350
44 Makaron zacierki (op.250 - 500g) kg 50
45 Makaron orkiszowy (op.500g) szt 100
46 Margaryna miękka w kubku (op.450 -1000g) kg 850
47 Marmolada wieloowocowa twarda (400 - 1000 g słoik lub pojemnik plastikowy sztywny ) kg 150
48 Mąka pszenna nie tortowa ( typ 500-550) op.1kg kg 1200
49 Mąka pszenna typ 390 op. 1 kg kg 60
50 Mąka ziemniaczana (op.0,5 - 1 kg ) kg 10
51 Mleko w proszku kl. l 400-500g kg 60
52 "Musztarda, op. butelka plastikowa sztywna
(op.250-500 g )" kg 70
53 Mus owocowy w saszetkach ( op 120-150g) kg 600
54 Oregano (op. 8-10g) szt 130
55 Ogórki konserwowe (op. 0,7-1 kg) kg 400
56 Olej rzepakowy (op.1L) L 300
57 Oliwa z oliwek ( op. 1L) L 90
58 Papryka mielona (op. 20g) szt 100
59 Paprykarz szczeciński (op.330g) kg 100
60 "Pasztet mazowiecki konserwa sterylizowana podrobowa wieprzowo - wołowy min. 25% (op. 460g - szkło)
" szt 800
61 Pasztet drobiowy bez konserwantów w foremce (op. 100g ) szt 1700
62 Pieprz naturalny (op.100 - 1000g) kg 21
63 Pieprz ziołowy (op.100 - 1000g) kg 30
64 Płatki jęczmienne (op. 400-500g) kg 200
65 Płatki owsiane (op.400-500g) kg 200
66 Płatki kukurydziane bez oleju palmowego, cukru i glutenu (op. 250-1000g) np.. Nestle kg 80
67 Podpłomyki bez dodatku cukrów(op.100g) szt 480
68 Powidła śliwkowe (op. 250 g - 1500 g słoik lub pojemnik plastikowy sztywny ) kg 200
69 Krakersy małe (op.90g) szt 3000
70 Przyprawa gyros (op.20g) szt 200
71 Ryż biały (op.1kg w torebkach papierowych) kg 2500
72 Serek topiony bloczek (op. 100g) szt 500
73 Chrupki kukurydziane kręcone (op. 25g) szt 1500
74 Sok jabłkowy, czarna porzeczka (op. karton 1L) L 30
75 Miód mini w saszetkach (op. 25g) szt 3000
76 Sok pomidorowy (op.330 ml - szkło) szt 2000
77 Soczek owocowy ( op.330 ml. szkło) szt 2000
78 Sól spożywcza (op.1kg) kg 800
79 Suchary delikatesowe z cukrem (op.230g) kg 12
80 Suchary delikatesowe bez cukru(op. 225 g) kg 10
81 Syrop pasteryzowany bez konserwantów i syropu glukozowo-fruktozowego w butelce szklanej L 140
82 Szproty w pomidorach (op.170g) szt 250
83 Ziele angielskie (op. 20g-1000g) kg 7
84 Zioła prowansalskie(op.8 g) szt 200
85 Wafle ryżowe naturalne (op.130g) szt 350
86 Woda mineralna niegazowanz (op.1,5 l ) szt 400
87 Lubisie petitki (op. 30g) szt 500

4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15320000-7 - Soki owocowe i warzywne

15331425-2 - Przecier pomidorowy

15332200-6 - Dżemy i marmolady, galaretki owocowe, przeciery z owoców i orzechów oraz pasty do smarowania

15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 122375,19 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 148940,05 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 122375,19 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.H.U. Publima Lichota & Lichota Sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8110001795

7.3.4) Miejscowość: Lipsko

7.3.5) Kod pocztowy: 27-400

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 122375,18 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-02-21 do 2026-02-20
2025-02-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy