„Przebudowa dróg wewnętrznych na terenie Gminy Repki ”

GMINA REPKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00573372
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00573372/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-27 13:58
Lokalizacja
Repki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ccf58a79-84a8-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
8231559680
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie budowy drógUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00573372 z dnia 2023-12-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa dróg wewnętrznych na terenie Gminy Repki ”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA REPKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582055

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 7

1.5.2.) Miejscowość: Repki

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-307

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.skorupka@repki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://repki.bip.net.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ccf58a79-84a8-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa dróg wewnętrznych na terenie Gminy Repki ”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ccf58a79-84a8-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00573372

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00499282

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: In.G.Km.271.26.1.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem jest realizacja zadania „Przebudowa dróg wewnętrznych na terenie Gminy Repki ”w formule zaprojektuj i wybuduj.

Program funkcjonalno-użytkowy pozwoli określić wszystkie wymagania dotyczące wykonania dokumentacji projektowej, a także przebudowy drogi w systemie „ zaprojektuj - wybuduj”.
Zamówienie obejmuje część projektową:

• uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach jeżeli jest wymagane
• sporządzenie projektu budowlanego,
• uzyskanie pozwoleń wodnoprawnych,
• sporządzenie projektów wykonawczych branży drogowej i kanalizacyjnej elementów odwodnienia z kompletem wymaganych uzgodnień,
• sporządzenie szczegółowej specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót dla wymienionych wyżej branż,
• sporządzenie przedmiarów robót i kosztorysów inwestorskich dla wymienionych wyżej branż,
• opracowanie informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia,
• sporządzenie projektu stałej organizacji ruchu i organizacji na czas wykonywania robót z kompletem wymaganych uzgodnień,

W zakres wchodzi:

Przedmiotem zadania przebudowa dróg wewnętrznych na terenie Gminy Repki która obejmuje wykonanie remontu 5 odcinków dróg wewnętrznych o łącznej długości ok. 1,420 km tj.:
• Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Sawice-Wieś
• Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Ostrowiec
• Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Wyrozęby-Konaty
• Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Repki – ul. Polna.
• Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Repki- ul. Źródlana


Dokładne nr działek ewidencyjnych po których będzie realizowana inwestycja zostaną uzgodnione z Wykonawcą zadania na etapie opracowania dokumentacji projektowej. Poszczególne zestawienia robót mają charakter pomocniczy oraz minimalny zakres do wykonania. Możliwe błędy w obliczeniach PFU nie stanowią podstawy do zwiększenia wynagrodzenia Wykonawcy.

Zadanie współfinansowane ze środków Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych .

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający na to zadanie zamierzał przeznaczyć kwotę 965 000, 00 PLN zł brutto. Cena najtańszej oferty wynosiła 1 423 350, 49 zł brutto. Po analizie finansowej Zamawiający stwierdził, iż nie jest możliwe zwiększenie kwoty na realizacje zamówienia do kwoty złożonych ofert w postępowaniu.
2023-12-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane