Remont chodników w mieście Warta w ramach realizacji zadania pn. „Poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu na terenie gminy Warta polegająca na remoncie dróg dla pieszych”

GMINA WARTA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00573466
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00573466/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-27 14:10
Lokalizacja
Warta, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a3eeb9a7-8516-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
8272139526
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie różnych nawierzchniInstalowanie znaków drogowychRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

MAREK DZIECIĄTKOWSKIAugustynów, PL · lot 0
1 544 915,34 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00573466 z dnia 2023-12-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont chodników w mieście Warta w ramach realizacji zadania pn. „Poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu na terenie gminy Warta polegająca na remoncie dróg dla pieszych”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WARTA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934542

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek im. Władysława Stanisława Reymonta 1

1.5.2.) Miejscowość: Warta

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-290

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gimwarta.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gminawarta.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gimwarta.logintrade.net/rejestracja/ustawowe

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont chodników w mieście Warta w ramach realizacji zadania pn. „Poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu na terenie gminy Warta polegająca na remoncie dróg dla pieszych”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a3eeb9a7-8516-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00573466

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00018526/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Remont chodników w mieście Warta w ramach zadania pn. "Poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu na terenie gminy Warta polegajace na remoncie dróg dla pieszych"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00498968

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WOA.271.17.2023.Zp

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1 Przedmiot zamówienia: Remont chodników w mieście Warta w ramach realizacji zadania pn. „Poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu na terenie gminy Warta po-legająca na remoncie dróg dla pieszych”.
3.2 Przedmiot zamówienia zostanie wykonany w systemie zaprojektuj i wykonaj.
3.3 Przedmiot zamówienia obejmuje remont ciągów pieszych – chodników przy następujących ulicach w Warcie: Cegielnianej, Deczyńskiego, Zamłynie, Paszkowskiego, Parkowej, Ogrodowej, Górnej, Garbarskiej, Róży.
3.4 Zakres prac:
3.4.1 Opracowania dokumentacji technicznej. (Szczegółowe wytyczne opracowania dokumentacji znajdują się w programie funkcjonalno-użytkowym stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ),
3.4.2 Zgłoszenie robót budowlanych do właściwych organów;
3.4.3 Sporządzenie dokumentacji powykonawczej.
3.4.4 Wykonanie robót budowlanych w oparciu o opracowaną dokumentację techniczną.
3.5 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera program funkcjonalno-użytkowy, stanowiący załącznik nr 10 do SWZ.
3.6 Wymagany okres gwarancji na roboty budowlane minimum 36 miesięcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1544915,34 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1596540,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1544915,34 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MARK-BRUK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8271538477

7.3.4) Miejscowość: Augustynów

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1544915,34 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni

2023-12-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane