Sprzedaż i dostawa artykułów spożywczych dla Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Kątach Wrocławskich na 2024 rok z podziałem na 6 zadań
POWIATOWE CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH IM. ŚW. JANA PAWŁA II W KĄTACH WROCŁAWSKICH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00573943
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-12-27 21:46
- Lokalizacja
- Kąty Wrocławskie, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8961572865
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
MięsoWędlinyWarzywa mrożoneProdukty mleczarskieRóżne produkty spożywczeOwoce, warzywa i podobne produktyPieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
Wykonawcy
6 przyznanych
PAWEŁ JOHNWłoszakowice, PL
33 430 PLNAGATA FRANCZAKKąty Wrocławskie, PL
14 318 PLNSPÓŁKA CYWILNA"DAMAR II"-BOŻENA I DANUTA KUŁAGA55-300 Środa Śl., PL
34 757,25 PLNMARIAN SOPINKAWrocław, PL
28 690,5 PLNSPÓŁKA CYWILNA"DAMAR II"-BOŻENA I DANUTA KUŁAGA55-300 Środa Śl., PL
26 663,25 PLNDARIUSZ JĘDRZEJCZAKGniechowice, PL
30 900 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.