Remont zabytkowej szkoły w Markowicach
Gmina Kleszczewo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00116774
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00116774/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-02-24 09:39
- Lokalizacja
- Kleszczewo, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8e0d53fc-ef4d-4dd0-9d5f-fd7f4bc67a86
- Identyfikator
- 7773157115
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00116774 z dnia 2025-02-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont zabytkowej szkoły w Markowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kleszczewo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258715
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Poznańska 4
1.5.2.) Miejscowość: Kleszczewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-005
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kleszczewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kleszczewo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9794151.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont zabytkowej szkoły w Markowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8e0d53fc-ef4d-4dd0-9d5f-fd7f4bc67a86
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00116774
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00028478/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont dachu szkoły w Markowicach, gm. Kleszczewo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00501517
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.24.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje remont zabytkowej szkoły w Markowicach, w ramach którego zostanie wykonane wzmocnienie i remont dachu budynku oraz wykonanie prac remontowych świetlicy wiejskiej, co związane jest z koniecznością wykonania w szczególności wymienionych poniżej robót budowlanych:
1.1. Remont zabytkowej szkoły w Markowicach:
Rozebranie pokrycia z dachówki ceramicznej zakładkowej.
Demontaż łat drewnianych, desek czołowych, obróbek blacharskich.
Oczyszczenie i pomalowanie odsłoniętych elementów konstrukcji drewnianej dachu, środkiem impregnującym drewno, stanowiącym zabezpieczenie przed korozją owado i grzybobójczą oraz środkiem ogniochronnym, np. FOBOS M-4 lub materiał równoważny
Przemurowanie kominów.
Wykonanie wzmocnień elementów konstrukcyjnych – wg. projektu wykonawczego konstrukcji.
Montaż na krokwiach drewnianych folii dachowej wstępnego krycia.
Montaż kontrłat (na każdej krokwi) i łat drewnianych.
Montaż obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych.
Montaż dachówki ceramicznej zakładkowej.
1.2. Remont świetlicy wiejskiej:
Pomieszczenie nr 1.5 – wiatrołap:
•skucie tynku po zaciekach,
•szpachlowanie ubytków tynku,
•gruntowanie ścian oraz sufitu,
•malowanie ścian i sufitu farbą akrylową lub lateksową,
•wymiana oprawy oświetleniowych -sztuk 2 w standardzie led o min. wymiarach 40/40 cm i mocy min. 30 W.
Pomieszczenie nr 1.6 – pomieszczenie świetlicy
•skucie tynku po zaciekach oraz od parzeniach,
•szpachlowanie ubytków tynku,
•gruntowanie ścian oraz sufitu,
•malowanie ścian i sufitu farbą akrylową lub lateksową,
•wymiana oprawy oświetleniowych -sztuk 8 w standardzie led o min. wymiarach 40/40 cm i mocy min. 30 W,
•montaż nawiewników na każdym z 4 okien,
•wykonanie przyłącza światłowodu o długości około 15 m oraz zamontowanie rozdzielacza światłowodu z gniazdem wtykowym,
•wykonanie nowych zawiesi do grzejników ilość 3.
Pomieszczenie nr 1.7 – zaplecze kuchenne
•wykonanie demontażu ściany działowej 6 mb, możliwość i zakres rozbiórki ocenić po demontażu płyt g-k i odsłonięciu ścianki (rozbiórkę dokonać pod nadzorem osoby uprawnionej, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości kontaktować się z autorem projektu),
•demontaż dwóch zlewów oraz umywalki,
•uzupełnienie posadzki pod rozbiórkami ścian oraz uzupełnienie wykładziny pcv,
•skucie tynku po zaciekach oraz od parzeniach,
•szpachlowanie ubytków tynku,
•gruntowanie ścian oraz sufitu,
•malowanie ścian i sufitu farbą lateksową,
•wymiana oprawy oświetleniowych -sztuk 4 w standardzie led o min. wymiarach 40/40 cm i mocy min. 30 W,
•montaż nawiewników na każdym z 2 okien,
•montaż drzwi z ościeżnicą do pomieszczanie 1.9,
•dostawa oraz montaż blatu kuchennego o długości 4m, 4 szafek podblatowych o szerokości 60 cm oraz dwóch wiszących nad blatem o szerokości 40 cm ,
•dostawa oraz montaż zlewu nablatowego oraz wykonanie podejść wod-kan o długości około 2 mb,
•dostawa, montaż oraz podłączenie:
- zmywarki o szerokości 60 cm,
- płyty indukcyjnej nablatowej z 2 polami na 230V.
Pomieszczenie nr 1.8 – umywalnia oraz wc:
•wykonanie podejść wod-kan pod umywalkę o długości około 3 mb,
•wymiana drzwi z ościeżnicą na drzwi płytowe, w systemie przylgowyme,
• wymiana muszki ustępowej w podłączeniem,
•szpachlowanie ubytków tynku,
•gruntowanie ścian oraz sufitu,
•malowanie ścian i sufitu farbą lateksową,
•wymiana oprawy oświetleniowych -sztuk 3 w standardzie led o min. wymiarach 40/40 cm i mocy min. 30 W
Pomieszczenie nr 1.9 – magazyn pomocniczy:
•szpachlowanie ubytków tynku,
•gruntowanie ścian oraz sufitu,
•malowanie ścian i sufitu farbą lateksową,
•wymiana oprawy oświetleniowych -sztuk 4 w standardzie led o min. wymiarach 40/40 cm i mocy min. 30 W,
•montaż nawiewników na oknie.
Pomieszczenie nr 1.13 – wc:
• wymiana muszki ustępowej w podłączeniem,
•szpachlowanie ubytków tynku,
•gruntowanie ścian oraz sufitu,
•malowanie ścian i sufitu farbą lateksową,
•wymiana oprawy oświetleniowych -sztuk 1 w standardzie led o min. wymiarach 40/40 cm i mocy min. 30 W.
Pomieszczenie nr 1.14 – schowek porządkowy:
• dostawa, montaż oraz podłączenie brodzika do sprzątania oraz montaż baterii do nalewania wody,
•szpachlowanie ubytków tynku,
•gruntowanie ścian oraz sufitu,
•malowanie ścian i sufitu farbą lateksową,
•wymiana oprawy oświetleniowych -sztuk 1 w standardzie led o min. wymiarach 40/40 cm i mocy min. 30 W.
UWAGI OGÓLNE – preferowany kolor wykończenia ścian biały, lub inny wskazany przez Inwestora. Lokalizację urządzeń kuchennych skaże użytkownik obiektu na etapie realizacji.
2. Dokładny zakres prac przedstawia dokumentacja projektowa, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót - załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261910-6 - Naprawa dachów
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 230854,67 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 790000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 230854,67 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Dekarsko-Blacharski Marek Wieczorek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 617145628
7.3.4) Miejscowość: Pleszew
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 230854,67 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2025-02-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |