Usługa wynajmu długoterminowego samochodów osobowych na potrzeby OPI PIB
Ośrodek Przetwarzania Informacji - Państwowy Instytut Badawczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00575611
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-12-28 11:56
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5250009140
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Samochody osobowe
Wykonawcy
2 przyznane
AUTO PODLASIE CORPOCARS MANAGEMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ9512233901, PL
111 187,08 PLNAUTO PODLASIE CORPOCARS MANAGEMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ9512233901, PL
111 187,08 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.