Zimowe utrzymanie gminnej infrastruktury drogowej na terenie Gminy Zamość w sezonie 2023-2024.
GMINNY ZAKŁAD OBSŁUGI KOMUNALNEJ GMINY ZAMOŚĆ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00576778
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-12-28 14:15
- Lokalizacja
- Zamość, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9222896533
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
8 przyznanych
EWA MATWIEJCZUKZamość, PL
5880,6 PLNEWA MATWIEJCZUKZamość, PL
7751,7 PLNSYLWESTER BOJARWólka Panieńska, PL
5400 PLNSYLWESTER BOJARWólka Panieńska, PL
4050 PLNEWA MATWIEJCZUKZamość, PL
27 773,1 PLNEWA MATWIEJCZUKZamość, PL
36 480,6 PLNEWA MATWIEJCZUKZamość, PL
27 773,1 PLNEWA MATWIEJCZUKZamość, PL
12 467,15 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.