Świadczenie usług opiekuńczych: podstawowych, specjalistycznych dla osób z zab. psych. oraz specj. dla dzieci z zaburz. psych., w tym dzieci ze spektrum autyzmu, klientów GOPS w Skarszewach

CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W SKARSZEWACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00576934
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-12-28 14:36
Lokalizacja
Skarszewy, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5921940108
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi opieki społecznej dla osób starszychUsługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

Wykonawcy

3 przyznane

MEDIS24 sp. z o.o. z siedzibą w WarszawieBiałystok, PL
398 985 PLN
MEDIS24 sp. z o.o. z siedzibą w WarszawieBiałystok, PL
156 046 PLN
KAROLINA BRZESKAStarogard Gdański, PL
91 130 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.