Roboty budowlane na terenie obiektów należących do ZARR S.A. przy ul. Husarów 1– Budynek 4/4a

ZACHODNIOPOMORSKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO SPÓŁKA AKCYJNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00577269
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00577269/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-28 15:47
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7861fe09-8536-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
8521002307
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychNadzór nad projektem i dokumentacjąNaprawa i konserwacja dachówMontaż instalacji piorunochronnejKładzenie rynienRoboty w zakresie umocnień przeciwogniowychRoboty murarskie i muroweUsuwanie azbestu

Wykonawcy

1 przyznane

MARIUSZ DREJOleszno, PL · lot 0
1 293 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00577269 z dnia 2023-12-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane na terenie obiektów należących do ZARR S.A.
przy ul. Husarów 1– Budynek 4/4a

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZACHODNIOPOMORSKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO SPÓŁKA AKCYJNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810603415

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Świętego Ducha 2

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-205

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.) Numer telefonu: 91 48 82 488

1.5.8.) Numer faksu: 91 48 82 626

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zarzad@zarr.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zarr.com.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/zarr

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


uslugi finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane na terenie obiektów należących do ZARR S.A.
przy ul. Husarów 1– Budynek 4/4a

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7861fe09-8536-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00577269

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00500148

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 13/WZM/272/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 818741,92 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych w budynku 4/4a zlokalizowanego przy ul. Husarów 1 w
Szczecinie w formule ,,zaprojektuj i wybuduj”.
W ramach zamówienia Wykonawca opracuje dokumentację projektową, uzyska ostateczne pozwolenie na budowę oraz
zrealizuje roboty budowlane w następującym zakresie:
1) wymiana pokrycia dachowego w budynkach 4 i 4a;
2) wymiana odwodnienia dachu oraz obróbek blacharskich w budynkach 4 i 4a;
3) przemurowanie kominów w budynkach 4 i 4a;
4) wykonanie nowej instalacji odgromowej w budynkach 4 i 4a;
5) zabezpieczenie konstrukcji stalowej w poziomie piwnicy budynku 4a;
6) odtworzenie żelbetowej rampy i schodów przed wejściem do budynku 4A;
7) odtworzenie murowanego wejścia do piwnicy w budynku 4A.
2. Szczegółowy zakres prac i robót budowlanych oraz stawiane wymagania techniczne, ekonomiczne, architektoniczne,
materiałowe i funkcjonalne określa Program Funkcjonalno-Użytkowy wraz z załącznikami do niego (dalej PFU) stanowiącyZałącznik nr 6 do SWZ.3. Wytyczne do zamówienia:1) Po przygotowaniu dokumentacji projektowej, Wykonawca
zobowiązany będzie uzyskać akceptację Miejskiego
Konserwatora Zabytków i tym samym zgodę na realizację robót.
2) W przypadku braku zgody lub zgłoszeniem uwag, Wykonawca zmodyfikuje przygotowany projekt w celu uzyskania
ostatecznej zgody Konserwatora.
3) W przypadku wyznaczenia przez Miejskiego Konserwatora Zabytków obowiązku przygotowania programu
konserwatorskiego, Wykonawca przygotuje taki dokument.
4) Po uzyskaniu zgody Miejskiego Konserwatora Zabytków, Wykonawca złoży wniosek
o pozwolenie na realizację robót budowlanych do Wydziału Architektury i Budownictwa w Urzędzie Miejskim w Szczecinie.
5) Po rozpoczęciu prac budowlanych, Wykonawca poinformuje Miejskiego Konserwatora Zabytków oraz Powiatowy
Inspektorat Nadzoru Budowlanego o rozpoczęciu prac.
6) Wykonawca zgłosi zamiar demontażu płyt azbestowych w terminie co najmniej 7 dni przed rozpoczęciem prac organowi
nadzoru budowlanego, właściwemu okręgowemu inspektoratowi pracy oraz właściwego państwowego inspektoratu
sanitarnego.
7) Po zakończeniu prac budowlanych, Wykonawca poinformuje Miejskiego Konserwatora Zabytków oraz Powiatowy
Inspektorat Nadzoru Budowlanego o zakończeniu prac.
8) Po zakończeniu prac Wykonawca przygotuje kompletną dokumentacją powykonawczą, w tym opracuje program
odśnieżania dachu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

45261320-3 - Kładzenie rynien

45343100-4 - Roboty w zakresie umocnień przeciwogniowych

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45262660-5 - Usuwanie azbestu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1135290,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1293000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1293000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "DACH-SYSTEM" Mariusz Drej

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6562145238

7.3.4) Miejscowość: Oleszno

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1293000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji umowy był kryterium oceny ofert.
Wykonawca któremu udzielono zamówienia zaoferował w ofercie 120 dni od zawarcia umowy, jako termin realizacji zamówienia
2023-12-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane