USŁUGA STERYLIZACJI I KASTRACJI KOTÓW WOLNO ŻYJĄCYCH

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00577382
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-12-28 18:04
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8992318978
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi weterynaryjne

Wykonawcy

7 przyznanych

MED-VET S.C. PRZYCHODNIA WETERYNARYJNAWrocław, PL
42 900 PLN
BEATA ŚLANDAWrocław, PL
42 900 PLN
MED-VET S.C. PRZYCHODNIA WETERYNARYJNAWrocław, PL
42 900 PLN
Uniewersytet Przyrodniczy we WrocławiuWrocław, PL
42 900 PLN
DARIUSZ RZEPKAWrocław, PL
42 900 PLN
AGNIESZKA WALLWrocław, PL
42 900 PLN
Darius RzepkaWrocław, PL
42 900 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.