Dostawa żywności do stołówki internatu Zespołu Szkół Logistycznych we Wrocławiu w 2024 roku z podziałem na zadania – liczba zadań 10
ZESPÓŁ SZKÓŁ LOGISTYCZNYCH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00577453
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-12-28 22:08
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8992214902
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
WarzywaOwoce cytrusoweRybyMięsoWędlinyDróbRóżne produkty spożywczeMąka zbożowa lub roślinna i podobne produktyJajaWarzywa mrożoneProdukty mleczarskiePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieDania gotowe
Wykonawcy
10 przyznanych
EWA MUZYKWrocław, PL
90 265 PLNEWA MUZYKWrocław, PL
15 450 PLNJAROSŁAW KLEMCZYŃSKISzymanów, PL
24 177 PLNBRUNO TASSI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
91 288,2 PLNDARIUSZ PROSTWrocław, PL
159 146 PLNEWA MUZYKWrocław, PL
159 146 PLNBRUNO TASSI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
16 395 PLNSPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITAWysokie Mazowieckie, PL
102 380 PLNPIEKARNIA WICHOWSKI WOJCIECH WICHOWSKI, ANNA ROKITA SPÓŁKA CYWILNAŚwięta Katarzyna, PL
29 004 PLNKOZŁOWSCY FOOD COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW,, PL
22 040 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.