Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Oleśnica

GMINA OLEŚNICA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00577657
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-12-29 08:19
Lokalizacja
Oleśnica, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9111777943
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń

Wykonawcy

9 przyznanych

GRZEGORZ FOKSOWICZZarzysko, PL
74 341,8 PLN
GRZEGORZ FOKSOWICZZarzysko, PL
74 341,8 PLN
PIOTR KONIECZNYDąbrowa, PL
81 532,2 PLN
GRZEGORZ FOKSOWICZZarzysko, PL
128 676,6 PLN
PIOTR KONIECZNYDąbrowa, PL
107 095,34 PLN
MARCIN MUSZYŃSKILigota Polska, PL
84 181,8 PLN
MARCIN MUSZYŃSKILigota Polska, PL
139 303,2 PLN
CZESŁAW TABISZSokołowice, PL
239 600 PLN
CZESŁAW TABISZSokołowice, PL
84 000 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.