Zakup Pakietów Usług WorldSkills Lyon2024 dla Uczestników Międzynarodowego Konkursu Doskonalenia Zawodowego.
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00117098
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00117098/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-24 11:05
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8b679959-e5f3-11ee-a01e-f641a8763d5f
- Identyfikator
- 5261000645
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00117098 z dnia 2025-02-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zakup Pakietów Usług WorldSkills Lyon2024 dla Uczestników Międzynarodowego Konkursu Doskonalenia Zawodowego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010393032
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleje Jerozolimskie 142a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-305
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@frse.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.frse.org.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup Pakietów Usług WorldSkills Lyon2024 dla Uczestników Międzynarodowego Konkursu Doskonalenia Zawodowego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b679959-e5f3-11ee-a01e-f641a8763d5f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00117098
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest finansowane z Funduszy Europejskich dla Rozwoju Społecznego2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00251381
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W ocenie Zamawiającego istnieją istotne argumenty wskazujące na brak możliwości zakupu Pakietów Usług WorldSkills Lyon2024 przez Wykonawcę innego niż ten wskazany w General terms and conditions of sale of packages WorldSkills Lyon 2024 tj. Wykonawcę Mobee International.
Zgodnie z zapisami ww. dokumentu jedynym Wykonawcą upoważnionym przez organizację WorldSkills do sprzedaży ,,Pakietów’’ jest Mobee International:
Całość uzasadnienia zawarta jest w dokumentach zamówienia
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.261.7.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 305633,90 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
zakup Pakietów Usług WorldSkills Lyon2024 dla Uczestników Międzynarodowego Konkursu Doskonalenia Zawodowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 98130000-3 - Usługi świadczone przez różne organizacje członkowskie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
55100000-1 - Usługi hotelarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 8) ponieważ Wykonawca Mobee International nie posiada zdolności technicznej do prawidłowego podpisania oświadczeń i pełnomocnictw niezbędnych do przeprowadzenia negocjacji i zawarcia ważnej umowy w sprawie zamówienia publicznego. Przekazane przez Wykonawcę oświadczenia opatrzone są pieczęcią elektroniczną a nie podpisem elektronicznym.| 2025-02-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |