Dostawa sprzętu kolarskiego niezbędnego do realizacji zadania publicznego pn.: „Kolarskie Ośrodki Szkolenia Sportowego”.

INSTYTUT SPORTU - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00117146
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00117146/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-02-24 11:19
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9cd41497-0cb3-4520-b945-df6dd17146e0
Identyfikator
5250008904
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Części i akcesoria do rowerówRoweryOpony do rowerów

Wykonawcy

4 przyznane

ELŻBIETA PORĘBAKraków, PL · lot 0
113 711,95 PLN
ELŻBIETA PORĘBAKraków, PL · lot 1
76 554,9 PLN
PAWEŁ KOSWarszawa, PL · lot 2
12 732,69 PLN
PAWEŁ KOSWarszawa, PL · lot 3
6240,04 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00117146 z dnia 2025-02-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu kolarskiego niezbędnego do realizacji zadania publicznego pn.: „Kolarskie Ośrodki Szkolenia Sportowego”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT SPORTU - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000786093

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Trylogii 2/16

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-982

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 225699900

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@insp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.insp.waw.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/insp_waw

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Naukowo - badawcza

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu kolarskiego niezbędnego do realizacji zadania publicznego pn.: „Kolarskie Ośrodki Szkolenia Sportowego”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9cd41497-0cb3-4520-b945-df6dd17146e0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00117146

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00564521

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OOP.26.1.2024.MC

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 166666,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz dostawa sprzętu kolarskiego w postaci dętek, opon, szytek, rowerów, ram i kół. Szczegółowe
określenie
przedmiotu zamówienia, jego zakres ilościowy i opis
techniczny określono w ,,Opisie Przedmiotu Zamówienia”, który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Część I zamówienia.
Przedmiot zamówienia będzie dostarczony, rozładowany i wniesiony przez Wykonawcę do magazynów zlokalizowanych w
jednym lub kilku miejscach z 6 punktów w następujących
miastach:
1) Kalisz;
2) Katowice;
3) Toruń;
4) Kartuzy;
5) Łódź;
6) Szczecin.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34432000-4 - Części i akcesoria do rowerów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34430000-0 - Rowery

34432100-5 - Opony do rowerów

4.5.5.) Wartość części: 107000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz dostawa sprzętu kolarskiego w postaci kaset, tarcz hamulcowych, klocków, korb,
łańcuchów, pedałów, przerzutek, suportów i klamkomanetek. Szczegółowe
określenie
przedmiotu zamówienia, jego zakres ilościowy i opis
techniczny określono w ,,Opisie Przedmiotu Zamówienia”, który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Część II zamówienia.
Przedmiot zamówienia będzie dostarczony, rozładowany i wniesiony przez Wykonawcę do magazynów zlokalizowanych w
jednym lub kilku miejscach z 6 punktów w następujących
miastach:
1) Kalisz;
2) Katowice;
3) Toruń;
4) Kartuzy;
5) Łódź;
6) Szczecin.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34432000-4 - Części i akcesoria do rowerów

4.5.5.) Wartość części: 75000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz dostawa sprzętu kolarskiego w postaci liczników, urządzeń GPS, baterii. Szczegółowe
określenie
przedmiotu zamówienia, jego zakres ilościowy i opis
techniczny określono w ,,Opisie Przedmiotu Zamówienia”, który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Część III zamówienia.
Przedmiot zamówienia będzie dostarczony, rozładowany i wniesiony przez Wykonawcę do magazynów zlokalizowanych w
jednym lub kilku miejscach z 6 punktów w następujących
miastach:
1) Kalisz;
2) Katowice;
3) Toruń;
4) Kartuzy;
5) Łódź;
6) Szczecin.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34432000-4 - Części i akcesoria do rowerów

4.5.5.) Wartość części: 15000,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz dostawa sprzętu kolarskiego w postaci trenażerów. Szczegółowe
określenie
przedmiotu zamówienia, jego zakres ilościowy i opis
techniczny określono w ,,Opisie Przedmiotu Zamówienia”, który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Część IV zamówienia.
Przedmiot zamówienia będzie dostarczony, rozładowany i wniesiony przez Wykonawcę do magazynów zlokalizowanych w
jednym lub kilku miejscach z 6 punktów w następujących
miastach:
1) Kalisz;
2) Katowice;
3) Toruń;
4) Kartuzy;
5) Łódź;
6) Szczecin.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34432000-4 - Części i akcesoria do rowerów

4.5.5.) Wartość części: 8000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 113711,95 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 113711,95 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 113711,95 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo - usługowa "Poręba" Elżbieta Anna Poręba

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9441340741

7.3.3) Ulica: ul. Kłuszyńska 13

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-499

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 113711,95 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 76554,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 76554,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 76554,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo - usługowa "Poręba" Elżbieta Anna Poręba

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9441340741

7.3.3) Ulica: ul. Kłuszyńska 13

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-499

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 76554,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12732,68 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 15486,47 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 12732,68 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Azymut Paweł Kos

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5241062979

7.3.3) Ulica: ul. Corazziego 4 lok. 9

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-087

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 12732,69 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6240,04 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7946,39 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6240,04 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Azymut Paweł Kos

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5241062979

7.3.3) Ulica: ul. Corazziego 4 lok. 9

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-087

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6240,04 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni

2025-02-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy