Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Niemodlin do szkół w Kup. Grodkowie, Opolu i Nysie wraz z zapewnieniem opieki w okresie od dnia 02 stycznia 2024 r. do dnia 21 czerwca 2024 r.
Centrum Usług Wspólnych w Niemodlinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00578333
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-12-29 10:00
- Lokalizacja
- Niemodlin, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9910508013
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie transportu drogowegoUsługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osóbUsługi sprzedaży biletów podróżnych i pakietów wycieczkowych
Wykonawcy
4 przyznane
ZBIGNIEW PARADOWSKI49-130 Tułowice, PL
51 030 PLNEWA MACIEJCZYKNiemodlin, PL
47 250 PLNZBIGNIEW PARADOWSKI49-130 Tułowice, PL
51 030 PLNZBIGNIEW PARADOWSKI49-130 Tułowice, PL
68 040 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.