Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Przedszkola Samorządowego w Mogilanach

Przedszkole Samorządowe w Mogilanach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00578336
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-12-29 10:02
Lokalizacja
Mogilany, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9441834124
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsneDróbProdukty mleczarskieProdukty rolnictwa i ogrodnictwaOwoce, warzywa i podobne produktyRóżne produkty spożywczeJajaPieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieRyby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb

Wykonawcy

9 przyznanych

ROBERT BOBEKKraków, PL
44 623,85 PLN
ROBERT BOBEKKraków, PL
17 767,05 PLN
OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKANowy Sącz, PL
47 245 PLN
CZESŁAW ŻMUDASkawina, PL
88 961 PLN
ZAKŁADY PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ AMBI M. KARKUT I WSPÓLNICY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBytom, PL
82 647,59 PLN
OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKANowy Sącz, PL
82 647,59 PLN
MARIUSZ TURCZYŃSKIKraków, PL
5040 PLN
PIEKARNIA "WŁOSAŃ" S.C. M.SZYBOWSKA, J.NAJDER, K.NAJDERWłosań, PL
21 762 PLN
WIDAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAPrzemyśl, PL
23 671,1 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.