Remont sanitariatów w SP Nr 2 przy ul. 22 Stycznia 4 w Chełmnie
Gmina Miasto Chełmno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00117193
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00117193/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-02-24 11:35
- Lokalizacja
- Chełmno, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4177cd21-27f9-49f3-9491-98defeb1d5f2
- Identyfikator
- 8751003167
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00117193 z dnia 2025-02-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sanitariatów w SP Nr 2 przy ul. 22 Stycznia 4 w Chełmnie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Chełmno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118483
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dworcowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Chełmno
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-200
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wti@chelmno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://chelmno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/chelmno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont sanitariatów w SP Nr 2 przy ul. 22 Stycznia 4 w Chełmnie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4177cd21-27f9-49f3-9491-98defeb1d5f2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00117193
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00037729/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Remont sanitariatów w SP Nr 2 przy ul. 22 Stycznia 4 w Chełmnie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00114748
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TI.271.3.2025.AM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Remont sanitariatów w SP Nr2 przy ul. 22 Stycznia 4 w Chełmnie”.
Rodzaj zamówienia: roboty budowlane
2. Zakres robót obejmuje:
2.1. Roboty rozbiórkowe
2.2. Roboty konstrukcyjne
2.3. Roboty instalacyjne
2.4. Wymianę stolarki drzwiowej,
2.5. Wykonanie posadzek
2.6. Roboty wykończeniowe
2.7. Wyposażenie sanitariatów
Szczegółowy zakres robót opisano w niżej wymienionych dokumentach:
1) dokumentacja budowlana
2) przedmiar robót (dokument pomocniczy)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45431000-7 - Kładzenie płytek
45442100-8 - Roboty malarskie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego;Błędny tryb zamówienia na stronie postępowania.
| 2025-02-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |