Zrealizowanie w terminie od 01.01.2024 r. do 15.12.2024 r. 2600 godzin usług pomocy specjalistycznej dla dzieci zagrożonych niepełnosprawnością i niepełnosprawnych.
Powiat Górowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00578791
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-12-29 10:59
- Lokalizacja
- Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6931957453
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi edukacyjne i szkolenioweUsługi fizjoterapiiUsługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Wykonawcy
3 przyznane
Terapia logopedyczna dzieci i dorosłych Natalia WojciechowskaGóra, PL
80 000 PLNAlegria Vida Marta JanickaWroniniec, PL
80 000 PLNUsługi Rehabilitacyjne Mariola Ostropolska – LisWierzowice Wielkie, PL
60 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.