„Utwardzenie ulic i chodników na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego- etap II – ul. Peryferyjna, sięgacz ul. Popiełuszki”

ZARZĄD DRÓG I UTRZYMANIA MIASTA W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00578930
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00578930/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-29 11:15
Lokalizacja
Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c5f0fa6b-9515-11ee-9ee7-e2087ac16d09
Identyfikator
7732477426
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógMateriały do układania nawierzchni drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

MAJSTER RECYKLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTOMASZÓW MAZOWIECKI, PL · lot 0
237 078 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00578930 z dnia 2023-12-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Utwardzenie ulic i chodników na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego- etap II – ul. Peryferyjna, sięgacz ul. Popiełuszki”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG I UTRZYMANIA MIASTA W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363103799

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 119

1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdium-oferty@tomaszow-maz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zdum-tomaszowmaz.bip.eur.pl/public/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c5f0fa6b-9515-11ee-9ee7-e2087ac16d09

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Utwardzenie ulic i chodników na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego- etap II – ul. Peryferyjna, sięgacz ul. Popiełuszki”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c5f0fa6b-9515-11ee-9ee7-e2087ac16d09

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00578930

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00046510/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Utwardzenie ulic i chodników na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00539285

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NZP.271.1.14.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na utwardzeniu nawierzchni dróg prefabrykowanymi żelbetowymi płytami wielootworowymi (typu YOMB) w Tomaszowie Mazowieckim w ulicach: Peryferyjna, Popiełuszki – sięgacz.
3. Zakres podstawowych robót obejmuje:
1) wykonanie mechaniczne koryta z wyprofilowaniem i zagęszczeniem mechanicznym
2) wykonanie warstwy odsączającej z piasku grub. 10 cm z zagęszczeniem mech.
3) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego o frakcji (0-31,5 mm) grub. 25 cm z zagęszczeniem mechanicznym.
4) wykonanie nawierzchni z betonowych płyt ażurowych grub. 10 cm z materiału inwestora, układanych na podsypce z pospółki gr. 4cm, otwory wypełnionych pospółka.
5) umocnienie nawierzchni pobocza materiałem z odzysku grub. 15 (kruszywo łamane)
6) regulacja wysokościowa skrzynek zaworów
7) inwentaryzacja powykonawcza
4. Szczegółowy zakres robót określają przedmiary robót w kosztorysie nakładczym.
5. W ramach niniejszego zamówienia Wykonawca winien uwzględnić ponadto prace oraz koszty niezbędne do wykonania zadania m. in.:
1) koszty związane z przetransportowaniem płyt typu YOMB z ul. Kępa;
2) dostarczenie, wdrożenie i utrzymanie oznakowania na czas budowy;
3) wykonanie prac pomiarowych/geodezyjnych w zakresie wyznaczenia przebiegu pasów drogowych, bez naruszenia prywatnej własności działek z nimi sąsiadujących;
4) uzyskanie wszystkich niezbędnych dokumentów potwierdzających prawidłowość wykonanych robót;
5) urządzenie, utrzymanie i zabezpieczenie terenu budowy wraz z zapleczem budowy;
6) koszty doprowadzenia i zużycia energii i wody oraz innych niezbędnych mediów dla potrzeb technologicznych, zaplecza i terenu budowy;
7) utrzymanie w należytym porządku dróg dojazdowych na teren budowy, ze szczególnym uwzględnieniem utrzymania czystości na odcinkach związanych z transportem budowy (m.in. nie dopuszczanie do wynoszenia błota na kołach samochodów wyjeżdżających z budowy);
8) zapewnienie dozoru, a także właściwych warunków bezpieczeństwa i higieny pracy;
9) ewentualne koszty związane z wyłączeniami prądu i innych mediów;
10) uporządkowanie terenu budowy po zakończeniu robót i przekazanie uporządkowanego terenu Zamawiającemu najpóźniej w dniu odbioru;
11) usunięcie poza teren budowy na koszt wykonawcy ze szczególnym zachowaniem przepisów ustawy o odpadach materiałów z rozbiórki nie nadających się do wykorzystania oraz nadmiaru mas ziemnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44113800-3 - Materiały do układania nawierzchni drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 237078,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 343375,98 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 237078,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Majster Recykling spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7732503827

7.3.4) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 237078,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

2023-12-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane