"Przebudowa infrastruktury drogowej na terenach PPGR, gm. Korczew"

GMINA KORCZEW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00579770
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00579770/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-29 12:40
Lokalizacja
Korczew, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4dda1e09-98d5-11ee-ba3b-4e891c384685
Identyfikator
8212392351
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi architektoniczne i podobneUsługi inżynieryjneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaDoradcze usługi inżynieryjne i budowlaneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi sporządzania map

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00579770 z dnia 2023-12-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Przebudowa infrastruktury drogowej na terenach PPGR, gm. Korczew"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KORCZEW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582486

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. ks. Stanisława Brzóski 20A

1.5.2.) Miejscowość: Korczew

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-108

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 25-631-20-78

1.5.8.) Numer faksu: 25-631-20-89

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@korczew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://korczew.bip.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pzp.korczew.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Przebudowa infrastruktury drogowej na terenach PPGR, gm. Korczew"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4dda1e09-98d5-11ee-ba3b-4e891c384685

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00579770

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00016541/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa infrastruktury drogowej na terenach PPGR, gm. Korczew

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00546478

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GP 271.15.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót obejmuje całą szerokość pasa drogowego, przebudowę układu drogowego i odwodnienia oraz ewentualnych kolizji z uzbrojeniem.
W zakres przebudowy wchodzi:
Zadanie 1. Przebudowa (budowa) drogi gminnej Nr 360201W w m. Stary Bartków.
Zadanie 2. Przebudowa (budowa) drogi wewnętrznej dz. ew. nr 401, 501, 498 obręb Stary Bartków, dz. ew. nr 608 obręb Nowy Bartków.
Inwestycja obejmuje ok. 2 167,95m.

Zadanie będzie realizowane w formule „zaprojektuj i wybuduj” wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu wykonania zadania znajduje się w Programie funkcjonalno-użytkowym – stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.

Zamawiający wskazuje, że przebudowa dróg w ramach zaplanowanych robót budowlanych prowadzona będzie do 30.04.2025 roku, w związku z tym dokonano podziału zadania na etapy:
1) Etap I do 31.07.2024 r. – przebudowanie 50% kilometrów zaplanowanych dróg
2) Etap II do 30.04.2025 r. - przebudowanie pozostałych 50% kilometrów zaplanowanych dróg
Zamawiający informuje, iż roboty wykonywane w poszczególnych etapach zakończone będą częściowymi protokołami odbioru za dany etap i częściowymi fakturami za prace wykonane w poszczególnych etapach.
2. Wymagany okres gwarancji i rękojmi za wady wynosi minimum 60 miesięcy, licząc od daty podpisania końcowego protokołu odbioru robót, przy czym okres gwarancji stanowi jedno z kryteriów oceny ofert.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71354000-4 - Usługi sporządzania map

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający – Gmina Korczew przeprowadziła postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym, o którym mowa w art. 275 pkt 1 na ,,Przebudowa infrastruktury drogowej na terenach PPGR, gm. Korczew”, wpłynęło 3 oferty, których oferowane ceny przewyższają kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zadania.

Uzasadnienie prawne:
Art. 255 pkt 3 Prawa zamówień publicznych cyt. „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli : (…)cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty;”
2023-12-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane