Wykonanie wiat śmietnikowych na terenach gminnych przy budynkach: ul. Szara 37, ul. Rejtana 15/16, ul. Trakt św. Wojciecha 103, ul. Dąbka 6 w Gdańsku.
Gdańskie Nieruchomości
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00580005
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00580005/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-12-29 13:05
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-71b0dd53-590c-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 9570844969
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00580005 z dnia 2023-12-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie wiat śmietnikowych na terenach gminnych przy budynkach: ul. Szara 37, ul. Rejtana 15/16, ul. Trakt św. Wojciecha 103, ul. Dąbka 6 w Gdańsku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gdańskie Nieruchomości
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192817769
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Partyzantów 74
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-254
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nz@nieruchomoscigda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nieruchomoscigda.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-71b0dd53-590c-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie nieruchomościami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie wiat śmietnikowych na terenach gminnych przy budynkach: ul. Szara 37, ul. Rejtana 15/16, ul. Trakt św. Wojciecha 103, ul. Dąbka 6 w Gdańsku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-71b0dd53-590c-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00580005
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00060126/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.47 Budowa wiat śmietnikowych przy budynkach gminnych - 2 szt.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZ.250.91.2023.MD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wiat śmietnikowych na terenach gminnych przy budynkach: ul. Szara 37, ul. Rejtana 15/16, ul. Trakt św. Wojciecha 103, ul. Dąbka 6 w Gdańsku.
2. Zakres robót obejmuje:
ul. Szara 37:
a) dostawa i montaż wiaty stalowo-drewnianej,
b) dostawa i montaż odbojnika stalowego do drzwi,
c) dostawa i montaż lampy 10W zmierzchowej z czujnikiem ruchu z zasilaniem z baterii,
d) dostawa kluczy do bramy wejściowej,
e) budowa utwardzonego dojścia.
ul. Rejtana 15/16:
a) dostawa i montaż wiaty stalowo-drewnianej,
b) dostawa i montaż odbojnika stalowego do drzwi,
c) dostawa i montaż lampy 10W zmierzchowej z czujnikiem ruchu z zasilaniem z baterii,
d) dostawa kluczy do bramy wejściowej,
e) budowa utwardzonego dojścia.
ul. Trakt św. Wojciecha 103:
a) wykonanie nawierzchni z kostki betonowej,
b) dostawa i montaż wiaty stalowo-drewnianej,
c) dostawa i montaż odbojnika stalowego do drzwi,
d) dostawa i montaż lampy 10W zmierzchowej z czujnikiem ruchu z zasilaniem z baterii,
e) dostawa kluczy do bramy wejściowej,
ul. Dąbka 6:
a) dostawa i montaż wiaty stalowo-drewnianej,
b) dostawa i montaż odbojnika stalowego do drzwi,
c) dostawa i montaż lampy 10W zmierzchowej z czujnikiem ruchu z zasilaniem z baterii,
d) dostawa kluczy do bramy wejściowej
4.5.3.) Główny kod CPV: 44112100-9 - Wiaty
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45000000-7 - Roboty budowlane
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45223110-0 - Instalowanie konstrukcji metalowych
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena jedynej ze złożonych oferty spełniającej warunki postępowania i niepodlegającej odrzuceniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 102090,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 224106,00
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-12-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |