Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej aranżacji piwnicy, dostosowanie do wymogów ppoż oraz realizacją robót budowlanych na podstawie zatwierdzonej dokumentacji.
Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00117358
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00117358/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-02-24 12:22
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-196369d1-c9a7-4444-b36e-1abeaa487ab7
- Identyfikator
- 5250008040
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00117358 z dnia 2025-02-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej aranżacji piwnicy, dostosowanie do wymogów ppoż oraz realizacją robót budowlanych na podstawie zatwierdzonej dokumentacji.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000332133
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rakowiecka 4
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-975
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: piotr.zych@pgi.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pgi.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/pgi1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Instytut badawczy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Geologia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej aranżacji piwnicy, dostosowanie do wymogów ppoż oraz realizacją robót budowlanych na podstawie zatwierdzonej dokumentacji.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-196369d1-c9a7-4444-b36e-1abeaa487ab7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00117358
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00529319
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EDZ.26.48.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej aranżacji piwnicy, dostosowanie do wymogów ppoż oraz realizacja robót budowlanych na podstawie zatwierdzonej dokumentacji w budynku PIG-PIB w Warszawie na potrzeby cag (budynek „A”).
1. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w:
1.1. Załączniku nr 1 do SWZ- „Opis Przedmiotu Zamówienia”
1.2. Załączniku nr 2 do SWZ – „Projektowane postanowienia umowy”
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym przez Zamawiającego postępowaniu na Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej aranżacji piwnicy, dostosowanie do wymogów ppoż oraz realizacją robót budowlanych na podstawie zatwierdzonej dokumentacji w budynku PIG-PIB w Warszawie na potrzeby cag (budynek „A”) do upływu terminu wyznaczonego do składania ofert złożono tylko jedna ofertę, która podlegała odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3 i 6,SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2025-02-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |