Usługa promocji gospodarczej Województwa Lubelskiego podczas 6 gal Suzuki Boxing Night, które odbędą się w 2025 r.

Województwo Lubelskie z siedzibą w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00117388
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00117388/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-24 12:29
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4fcaa19a-6614-44cd-af3f-96da8adf8ac0
Identyfikator
7122904545
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie promocji

Wykonawcy

1 przyznane

PROBOXING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
700 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00117388 z dnia 2025-02-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa promocji gospodarczej Województwa Lubelskiego podczas 6 gal Suzuki Boxing Night, które odbędą się w 2025 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Lubelskie z siedzibą w Lublinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019170

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Artura Grottgera 4

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-029

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: magdalena.szymczyk@lubelskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://umwl.bip.lubelskie.pl/index.php?id=85

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa promocji gospodarczej Województwa Lubelskiego podczas 6 gal Suzuki Boxing Night, które odbędą się w 2025 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4fcaa19a-6614-44cd-af3f-96da8adf8ac0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00117388

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00019112/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.105 Usługa promocji gospodarczej Województwa Lubelskiego podczas cyklu gal Suzuki Boxing Night w 2025 r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00083309

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie publiczne w trybie Zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 ustawy w związku z art. 214 ust.1 pkt. 1 lit. a) i b) ustawy z dnia 11 września 2019 r.- Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) - przedmiotem Zamówienia jest usługa świadczona przez jednego wykonawcę, dlatego zamówienie z wolnej ręki.
Uzasadnienie:
Spółka PROBOXING jest jedynym organizatorem Gal Boksu Suzuki Boxing Night i posiada wszelkie prawa do organizacji i marki. Suzuki Boxing Night to cykl Gal z udziałem przedstawicieli boksu olimpijskiego, boksu zawodowego, w tym reprezentacji Polski. Widowiska sportowe dają znakomitą okazję do promowania Województwa Lubelskiego. Strategicznym celem jest budowanie pozytywnego, nowoczesnego wizerunku naszego regionu. Przedstawione świadczenia promocyjne Wykonawcy skutecznie utrwalą pozytywny wizerunek Województwa Lubelskiego jako Partnera wspierającego rozwój sportu w regionie oraz w kraju.
Ciąg dalszy uzasadnienia w informacjach dodatkowych.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OP-IV.272.10.2025.MSY

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 569105,69 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa promocji gospodarczej Województwa Lubelskiego podczas 6 gal Suzuki Boxing Night, które odbędą się w 2025 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROBOXING Spółka z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252817594

7.3.3) Ulica: Długa 4

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-238

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 700000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-21

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Ciąg dalszy Uzasadnienia faktycznego i prawnego wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Gale będą transmitowane na żywo w kanale Telewizji Polskiej – TVP Sport, platformie internetowej sport.tvp.pl i aplikacji
mobilnej sport.tvp.pl. Organizowane w 2024 r. Gale Suzuki Boxing Night, transmitowane przez sport.tvp.pl zgromadziły
przed telewizorami średnio 600 000 widzów. Liczba odbiorców/widzów gal objętych wnioskiem przewidywana jest na
podobnym poziomie, a nawet wyższym. Biorąc pod uwagę specyfikację i zakres promocji – nie istnieje rozsądne,
alternatywne rozwiązanie lub rozwiązanie zastępcze, a brak konkurencji nie jest wynikiem celowego zawężenia parametrów zamówienia.
2025-02-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi