Remont pomieszczeń Centrum Zdrowia Psychicznego Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli.

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Stalowej Woli

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00580347
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00580347/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-29 13:46
Lokalizacja
Stalowa Wola, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e3c022b1-6103-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
8652075413
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty malarskie i szklarskieTynkowanieInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówPokrywanie podłóg i ścian

Wykonawcy

1 przyznane

HONORATA PĘDZISZLublin, PL · lot 0
1 119 300 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00580347 z dnia 2023-12-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń Centrum Zdrowia Psychicznego Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Stalowej Woli

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000312567

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Staszica 4

1.5.2.) Miejscowość: Stalowa Wola

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-450

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 0158433201

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam-publ@szpital-stw.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital-stw.com

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.szpital-stw.com

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pomieszczeń Centrum Zdrowia Psychicznego Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e3c022b1-6103-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00580347

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00014047/26/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont pomieszczeń Centrum Zdrowia Psychicznego Pow.Szpital Secjalistczny w Stalowej Woli

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00429649

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1366 I ZP/B/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1165213,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont pomieszczeń Centrum Zdrowia Psychicznego Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli, zgodnie z Formularzem ofertowym – Załącznik nr 1 do SWZ, Formularzem cenowym – Załącznik nr 2 do SWZ, Wzorem umowy – Załącznik nr 9 do SWZ, Szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 10 do SWZ, Rzutami rysunków – Załącznik nr 11 do SWZ, Przedmiarem robót – Załącznik nr 12 do SWZ, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – Załącznik nr 13 do SWZ oraz wymaganiami zawartymi w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45410000-4 - Tynkowanie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1119300 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1785960 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1119600 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.R.B. Honorata Pędzisz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5641715787

7.3.3) Ulica: ul. Wyżynna 19/7

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-560

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1119300 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 126 dni

2023-12-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane