Budowa dwóch odcinków kanalizacji w Sokołowie Małopolskim
GMINA SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00580351
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00580351/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-12-29 13:46
- Lokalizacja
- Sokołów Małopolski, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cc215ce4-6f4c-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5170121981
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówInstalacja rurociągówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
Wykonawcy
2 przyznane
BARBARA BIENIASZKrzemienica, PL · lot 0
98 647,56 PLNLIDIA WATRASNienadówka, PL · lot 1
302 009,65 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00580351 z dnia 2023-12-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dwóch odcinków kanalizacji w Sokołowie Małopolskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582134
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Sokołów Małopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-050
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 17 7729019
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugim@sokolow-mlp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sokolow-mlp.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cc215ce4-6f4c-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa dwóch odcinków kanalizacji w Sokołowie Małopolskim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cc215ce4-6f4c-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00580351
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00455482
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGZP.271.2.2023.GD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 430000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 1: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej do terenów MPZP nr 49- część, w tym:Budowa odcinka sieci kanalizacji fi 250 o długości ok. 435 mb z 4 studzienkami rewizyjnymi fi 1000 mm i 6 studzienkami fi 400 mm, z przejściem przez rów melioracyjny (przewiert na rurę osłonową fi 400 mm). Jest to zakres robót na odcinku od S1 (wykonanie wpięcia na dz. ew. nr 2932) do S 11 – bez S11 z wpięciem do istniejącej S 11 - istniejącego odcinka zlokalizowanego pod drogą S19.
Do realizacji robót nie jest wymagane zajmowanie pasa drogi S19.
Pozostały zakres projektu technicznego jest wyłączony z niniejszego postępowania.
Zadanie należy zrealizować zgodnie z postanowieniami niniejszego postępowania, w tym w szczególności zgodnie z dokumentacją techniczną zał. 1.1, 1.2 i zał. 10.1 - wzorem umowy.
W cenie oferty nie należy uwzględniać kosztów materiałów, o których mowa w zał. 1.2 do SWZ. Zadanie należy wykonać co do zasady zgodnie z zał. 1.1, z materiałów powierzonych przez Zamawiającego – zgodnie z wzorem umowy zadania 1 i używając materiałów z zestawienia, które stanowi zał. 1.2 do SWZ, Jeśli wg. ustaleń Wykonawcy wykaz z zał. 1.2 nie zawiera wszystkich niezbędnych materiałów do wykonania zadania 1, to wówczas wyszczególnia te brakujące i wycenia je w swojej ofercie.
Budowę należy wykonać z uwzględnieniem faktycznej głębokości studni S11- dno po wykonaniu – 209,32 zamiast 209,52 wg załączonego projektu – wymaga się zagłębienie odcinka od S4 do S11 o 20 cm – należy to uwzględnić w wycenie.
Wykonawca samodzielnie i na swój koszt zorganizuje transport i dostawę materiałów powierzonych przez Zamawiającego (odległość ok. 8 km).
IV.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz pozostałe obowiązki Wykonawcy określają SWZ i :
IV.3.1 Załączniki nr 1.1, 1.3, 1.4 do SWZ – które zawierają również specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót i inne niezbędne informacje formalnoprawne.
IV.3.2 Zestawienie materiałów powierzonych – załącznik nr 1.2 do SWZ,
IV.3.3 Wzór umowy – załącznik nr 10.1 i 10.2 do SWZ – adekwatnie do zadania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231112-3 - Instalacja rurociągów
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 50000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 2: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w rejonie ul. Sienkiewicza , w tym:Budowa sieci kanalizacji sanitarnej o łącznej długości 867,5 m z rur PVC SN4
SDR41 lite fi 200x4,9 mm łączone kielichowo oraz z rur PE100 SDR17 PN10 fi
200x11,9 mm, łączone metodą zgrzewania:
- na odcinku Si-S19-A o długości 797,5 m,
- na odcinku B-S20-S23 o długości 59,0 m,
- na odcinku S13-S24 o długości 11,0 m
Oraz
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej o łącznej długości 18,5 m z rur PE100 (odcinek w pasie drogi wojewódzkiej)
SDR17 PN10 fi 200x11,9 mm, łączone metodą zgrzewania w rurze ochronnej przewiertowej o śr. 315 mm wykonanie metodą bezwykopową na odcinku A-B o długości 18,5 m.
Zamówienie obejmuje cały zakres projektów technicznych – zał. 1.3 (objętego zezwoleniem budowlanym wydanym przez Starostwo) i zał. 1.4 do SWZ (objętego zezwoleniem budowlanym wydanym przez Wojewodę) .
Zadanie należy wykonać zgodnie z zał. 1.3i 1.4 do SWZ, zgodnie z wzorem umowy zadania 2 i ew. innymi ustaleniami niniejszego postępowania.
IV.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz pozostałe obowiązki Wykonawcy określają SWZ i :
IV.3.1 Załączniki nr 1.1, 1.3, 1.4 do SWZ – które zawierają również specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót i inne niezbędne informacje formalnoprawne.
IV.3.2 Zestawienie materiałów powierzonych – załącznik nr 1.2 do SWZ,
IV.3.3 Wzór umowy – załącznik nr 10.1 i 10.2 do SWZ – adekwatnie do zadania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231112-3 - Instalacja rurociągów
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 380000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 98647,56 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 175779,18 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 98647,56 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usłogowo Handlowe KILBUD Barbara Bieniasz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8151105333
7.3.4) Miejscowość: Krzemienica 333
7.3.5) Kod pocztowy: 37-127
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 98647,56 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 277299,93 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 394239,62 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 302009,65 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU i HO PROWAT Lidia Watras
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8141373173
7.3.4) Miejscowość: Nienadówka 335
7.3.5) Kod pocztowy: 36-052
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 302009,65 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
w zadaniu 2 Oferent z najniższą ceną wycofał swoją ofertę, wadium nie było wymagane| 2023-12-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |