Roboty budowlane dla zadania pn. „ Przebudowa części kondygnacji parteru budynku biurowo-usługowego przy ul. Józefa Piłsudskiego 15 w Łukowie na potrzeby Oddziału Terenowego Regionalnego Centrum...."

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00580674
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00580674/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-29 14:34
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6fc83db8-8abd-11ee-9fb5-3edbb70f45bd
Identyfikator
7122427252
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi architektoniczne i podobneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi architektoniczne w zakresie przestrzeniUsługi inżynieryjneDoradcze usługi inżynieryjne i budowlaneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty na placu budowyRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnychRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiRoboty konstrukcyjneRoboty konstrukcyjne z wykorzystaniem staliKonstrukcje z betonu zbrojonegoRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógSpecjalne roboty budowlane inne niż dachoweRoboty murarskie i muroweRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie systemów alarmowych i antenInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychInstalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowychInstalowanie windInstalowanie infrastruktury okablowaniaUkładanie kabliInstalacje zasilania elektrycznegoInstalacje średniego napięciaInstalacje niskiego napięciaRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychIzolacja cieplnaRoboty w zakresie izolacji dźwiękoszczelnychInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty instalacyjne przeciwpożaroweInstalowanie sprzętu gaśniczegoRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00580674 z dnia 2023-12-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane dla zadania pn. „ Przebudowa części kondygnacji parteru budynku biurowo-usługowego przy ul. Józefa Piłsudskiego 15 w Łukowie na potrzeby Oddziału Terenowego Regionalnego Centrum...."

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431029412

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żołnierzy Niepodległej 8

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-078

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@rckik.lublin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rckik.lublin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.rckik.lublin.pl oraz https://platformazakupowa.pl/pn/rckik_lublin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane dla zadania pn. „ Przebudowa części kondygnacji parteru budynku biurowo-usługowego przy ul. Józefa Piłsudskiego 15 w Łukowie na potrzeby Oddziału Terenowego Regionalnego Centrum...."

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6fc83db8-8abd-11ee-9fb5-3edbb70f45bd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00580674

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00519638

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SZP.26.2.129.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Roboty budowlane dla zadania pn. „ Przebudowa części kondygnacji parteru budynku biurowo-usługowego przy ul. Józefa Piłsudskiego 15 w Łukowie na potrzeby Oddziału Terenowego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łukowie” w formule zaprojektuj i wybuduj na podstawie Programu Funkcjonalno-Użytkowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71222000-0 - Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeni

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45215100-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnych

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45223200-8 - Roboty konstrukcyjne

45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych

45313100-5 - Instalowanie wind

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45314310-7 - Układanie kabli

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45315500-3 - Instalacje średniego napięcia

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45321000-3 - Izolacja cieplna

45323000-7 - Roboty w zakresie izolacji dźwiękoszczelnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45343200-5 - Instalowanie sprzętu gaśniczego

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Podstawa prawna:
art. 256 ustawy z dnia 11 września 2019r. – Prawo zamówień publicznych

Uzasadnienie prawne:

Wskazana norm prawna Zmawiającemu daje możliwość unieważnienia postępowanie o udzielenie zamówienia przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione. Przepis ten urzeczywistnia zasadę celowości i efektywności wydatków publicznych. Zaznaczyć należy, co istotne norma ta uwzględnia potrzebę ochrony wykonawców przed ponoszeniem daremnych kosztów uczestnictwa w postępowaniu. Przepis ten bowiem daje możliwość unieważnienia postępowania odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert.

Zamawiający dnia 28.11.2023 r. ogłoszeniem nr 2023/BZP 00519638/01 o udzieleniu zamówienia publicznego wszczął w/w postępowanie , w którymi zastrzegł możliwość unieważnienia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Planowane zawarcie umowy oraz termin wydatkowania środków czynił zasadnym podjęcie decyzji o uruchomieniu procedury zakupowej. W związku z tym, z przyczyn niezależnych od Zamawiającego doszło do przesunięcia daty zawarcia umowy dotacji ze środków krajowych i wszczęcie postępowanie przez Zamawiającego nastąpiło przed zawarciem tej umowy oraz poznaniu warunku prawidłowego rozliczenia udzielonej dotacji, uznać należy że dalsze prowadzenie postępowania jest niezasadne.
2023-12-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane