Wymiana stolarki okiennej wraz z robotami towarzyszącymi na nową drewnianą w gminnych lokalach w rejonie ADM-4
ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W GORZOWIE WLKP.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00117436
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00117436/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-02-24 12:39
- Lokalizacja
- Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0e5941a6-cbe6-48f8-ae8c-77c7de0838d5
- Identyfikator
- 5990112892
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00117436 z dnia 2025-02-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana stolarki okiennej wraz z robotami towarzyszącymi na nową drewnianą w gminnych lokalach w rejonie ADM-4
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W GORZOWIE WLKP.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003161962
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wełniany Rynek 3
1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.7.) Numer telefonu: 695 741 735
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zgm.gorzow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm.gorzow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10612421.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana stolarki okiennej wraz z robotami towarzyszącymi na nową drewnianą w gminnych lokalach w rejonie ADM-42.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0e5941a6-cbe6-48f8-ae8c-77c7de0838d5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00117436
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00077730/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Wymiana stolarki okiennej na nową drewnianą w zasobach gminnych administrowanych przez ZGM w rejonie ADM-4
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00102016
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
1) Zamówienie podstawowe udzielone zostało w dniu 18.04.2023r.
2) Wykonawca umowy podstawowej PHU LINEA Paweł Oleszak.
3) Przedmiot niniejszego zamówienia polega na powtórzeniu podobnych robót budowlanych do realizowanych zamówieniem podstawowym. W swz i ogłoszeniu dotyczącym udzielenia zamówienia podstawowego zamawiający wskazał, że przez podobne roboty, rozumie roboty budowlane których zakres jest zgodny z zakresem zamówienia podstawowego, tj. polegające na wymianie stolarki okiennej drewnianej na drewnianą w lokalach gminnych administrowanych przez ZGM zlokalizowanych w różnych częściach miasta Gorzowa Wlkp. Szczegółowy zakres zamówienia określony zostanie w toku odrębnego postępowania/postępowań o udzielenie zamówienia publicznego.
4) Możliwość udzielenia zamówień „podobnych” została przewidziana w ogłoszeniu dla zamówienia podstawowego. Są one zgodne z jego przedmiotem, a całkowita ich wartość została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-7fd1b8ca-b901-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZP-002/16/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 724247,13 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 57928,97 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje wymianę stolarki okiennej wraz z robotami towarzyszącymi na nową drewnianą w lokalach gminnych w rejonie ADM-4 w ilości: lokale mieszkalne: 7 szt. i lokale niemieszkalne 5szt., zgodnie z załączonym wykazem adresowym. Prace należy wykonać zgodnie z zakresem prac opisanym w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421132-8 - Instalowanie okien
45421112-2 - Instalowanie ram okiennych
45410000-4 - Tynkowanie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena złożonej oferty przewyższa kwotę jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający aktualnie nie może zwiększyć tej kwoty do ceny złożonej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2025-02-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |