Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko Orlik 2012" i budowa sprawnościowego placu zabaw w Cekowie-Kolonii realizowana w formule "zaprojektuj i wybuduj"

Gmina Cekow-Kolonia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00117443
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00117443/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-02-24 12:40
Lokalizacja
Ceków, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-be4b95f8-a3d4-4d1e-b1ba-049cc661e5c1
Identyfikator
9680861041
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneSprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzuInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychWyposażenie placów zabaw

Wykonawcy

1 przyznane

MARDO SPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPuszczykowo, PL · lot 0
519 639,1 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00117443 z dnia 2025-02-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko Orlik 2012" i budowa sprawnościowego placu zabaw w Cekowie-Kolonii realizowana w formule "zaprojektuj i wybuduj"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Cekow-Kolonia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855570

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ceków-Kolonia 51

1.5.2.) Miejscowość: Ceków

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-834

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gospodarka@cekow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cekow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip-ugcekow.2clicks.pl/98-zamowienia-publiczne.html; https://e-propublico.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko Orlik 2012" i budowa sprawnościowego placu zabaw w Cekowie-Kolonii realizowana w formule "zaprojektuj i wybuduj"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be4b95f8-a3d4-4d1e-b1ba-049cc661e5c1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00117443

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GPRiOŚ.271.2.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 471584,89 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zadanie inwestycyjne obejmujące modernizację kompleksu boisk sportowych Moje boisko Orlik 2012 i budowę sprawnościowego placu zabaw w Cekowie - Kolonii w zakresie:
1. Wykonania dokumentacji technicznej
- pozyskanie mapy sytuacyjno-wysokościowej
- opracowanie projektu zagospodarowania terenu
- opracowanie projektu wykonawczego.
2.Wymianę nawierzchni boiska wielofunkcyjnego obejmująca następujący
zakres robót:
- zdjęcie nawierzchni poliuretanowej z warstwą wyrównującą ET z boiska
- wywóz i utylizacja odpadów po demontażu nawierzchni;
- wykonanie nowej nawierzchni boiska wielofunkcyjnego poliuretanowego
wraz z warstwą podkładową wyrównawczą ET.
- oznaczenie liniami pól boisk;
3. Wymianę istniejących opraw oświetlenia boisk na energooszczędne LED
4. Budowa sprawnościowego placu zabaw wyposażonego w jeden
zintegrowany wielozadaniowy zestaw zabawowy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Programie Funkcjonalno-Użytkowym.
Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia jest zobowiązany do zapewnienia obsługi geodezyjnej, powiadomienia właścicieli odpowiedniego uzbrojenia podziemnego o przystąpieniu do robót i ich zakończeniu zgodnie z uzgodnieniami zawartymi w dokumentacji projektowej, przywrócenia terenu do stanu poprzedniego.
Wykonawca na własny koszt musi wykonać następujące dokumenty: inwentaryzację geodezyjną powykonawczą oraz dokumentację powykonawczą.
Jeżeli w Programie Funkcjonalno-użytkowym lub innych dokumentach zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) materiałów lub norm, aprobaty, specyfikacje i systemy, o których mowa w art. 101 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a w odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy "lub równoważne". Cechy techniczne i jakościowe przedmiotu zamówienia winny odpowiadać Polskim Normom przenoszącym europejskie normy lub normy innych państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać (udowodnić) w ofercie, że oferowane przez niego roboty budowlane czy urządzenia spełniają wymagania określone przez Zamawiającego.
W przypadku zastosowania materiałów równoważnych Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia wraz z ofertą zestawienia materiałów zamiennych do dokumentacji technicznej (opracowanie własne zawierające co najmniej: katalog producenta, nazwę producenta, opis materiałów) - niezłożenie takiego zestawienia oznacza, że Wykonawca zastosuje materiały i rozwiązania przyjęte w dokumentacji technicznej.
Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na wykonany przedmiot zamówienia przez okres: minimalnie 36 miesięcy - maksymalnie 60 miesięcy od dnia odebrania przez Zamawiającego robót budowlanych i podpisania (bez uwag) protokołu końcowego.
Okres rękojmi 60 miesięcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 519639,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 861000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 519639,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MARDO SPORT Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7831677401

7.3.3) Ulica: Wydmowa 10

7.3.4) Miejscowość: Puszczykowo

7.3.5) Kod pocztowy: 62-041

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 519639,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-02-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane