Roboty budowlane polegające na wykonaniu ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA DOSTOSOWANIU BUDYNKU NA POTRZEBY UTWORZENIA NOWYCH ODDZIAŁÓW W XLII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM
XLII Liceum Ogólnokształcące
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00581166
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00581166/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-12-30 18:12
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-00a10826-a736-11ee-a681-52fe4aa7189e
- Identyfikator
- 9471100295
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Wykonawcy
1 przyznane
P.H.U. "MESTER-SERWIS" S.C. KRZYSZTOF MICHALSKI, MAGDALENA SZREJNER MACIEJEWSKA,Łódź, PL · lot 0
205 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00581166 z dnia 2023-12-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na wykonaniu ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA DOSTOSOWANIU BUDYNKU NA POTRZEBY UTWORZENIA NOWYCH ODDZIAŁÓW W XLII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: XLII Liceum Ogólnokształcące
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 471030039
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stawowa 28
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 91-358
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@zso4.elodz.edu.p
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lo42lodz.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane polegające na wykonaniu ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA DOSTOSOWANIU BUDYNKU NA POTRZEBY UTWORZENIA NOWYCH ODDZIAŁÓW W XLII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-00a10826-a736-11ee-a681-52fe4aa7189e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00581166
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W poprzednim postępowaniu nie złożono oferty
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2/LO42/WR/RB/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA DOSTOSOWANIU BUDYNKU NA POTRZEBY UTWORZENIA NOWYCH ODDZIAŁÓW W XLII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U. Mester-Serwis s.c. Krzysztof Michalski, Jadwiga Szrejner
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 726-13-87-119
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 205000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-09-15| 2023-12-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |