Sukcesywną dostawa paliw płynnych do floty pojazdów i urządzeń mechanicznych w miejscu ich dyslokacji tj. miejscowości: Braniewo, Pieniężno

Powiatowe Centrum Medyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Braniewie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00581231
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-12-31 11:08
Lokalizacja
Braniewo, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5821589781
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej napędowyBenzyna bezołowiowa

Wykonawcy

2 przyznane

MIROSŁAWA NAZAROrneta, PL
214 377,66 PLN
MIROSŁAWA NAZAROrneta, PL
214 377,66 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.