Opróżnianie koszy ulicznych na terenie Gminy Jarocin wraz z zagospodarowaniem odpadu
GMINA JAROCIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00117512
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00117512/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-24 12:58
- Lokalizacja
- Jarocin, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-605b7847-081b-41df-8a10-b8710346bacc
- Identyfikator
- 6170006401
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00117512 z dnia 2025-02-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opróżnianie koszy ulicznych na terenie Gminy Jarocin wraz z zagospodarowaniem odpadu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JAROCIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854702
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: AL. NIEPODLEGŁOŚCI 10
1.5.2.) Miejscowość: Jarocin
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-200
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 62 749 95 00
1.5.8.) Numer faksu: 62 747 22 25
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: office@jarocin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jarocin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://jarocin.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opróżnianie koszy ulicznych na terenie Gminy Jarocin wraz z zagospodarowaniem odpadu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-605b7847-081b-41df-8a10-b8710346bacc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00117512
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00658205
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WR-RGK.271.1.55.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 237600,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zamówienie dotyczy realizacji usług polegających na opróżnianiu koszy ulicznych wraz z zagospodarowaniem odpadów.
Realizacja zadania z zakresu opróżniania koszy ulicznych na terenie Gminy Jarocin wraz zagospodarowaniem odpadów polegać będzie na:
1) systematycznym zbieraniu nieczystości z koszy ulicznych z terenu Gminy Jarocin z częstotliwością minimum dwa razy w tygodniu, tj. w poniedziałki i piątki (jednakże w przypadku sytuacji, gdy ww. częstotliwość opróżniania okaże się niewystarczająca Wykonawca zobowiązany jest do jej zwiększenia, tak by zapewnić należytą czystość),
2) opróżnienie koszy ulicznych na wezwanie Zamawiającego (w nagłych wypadkach) w czasie określonym przez Wykonawcę w formularzu ofertowym,
3) uprzątaniu terenu w promieniu 2,00 m wokół koszy oraz ustawianiu przewróconych koszy,
4) monitorowaniu stanu zapełnienia koszy ulicznych, aby nie dopuścić do ich przepełnienia,
5) informowaniu Zamawiającego o przypadkach podrzucania odpadów bytowych do koszy ulicznych,
6) transporcie odpadów do punktu składowania odpadów,
7) zagospodarowaniu odpadów (odpady zmieszane lub odpady segregowane – zależnie od rodzaju kosza na śmieci).
2. Ilość koszy ulicznych na śmieci na terenie gminy: 219 szt. (w tym 5 szt. Na odpady segregowane)
Prace należy wykonywać przy pomocy pojazdów, przy czym w śródmieściu miasta Jarocin należy używać pojazdy o DMC nie przekraczającej 3,5 t, a w przypadku parków, do których nie ma możliwości wjazdu (ze względu na szerokość alejek lub materiał ich wykonania, tj. nawierzchnia mineralna) należy zapewnić środek transportu nie powodujący uszkodzeń w nasadzonej roślinności lub nie powodujący kolein). Należy ograniczyć do minimum poruszanie się pojazdów po ciągach pieszych i rowerowych w celu dojazdu do koszy. Niedopuszczalne jest wykonywanie prac sprzętem niedopuszczonym do ruchu drogowego, w tym m.in. powodującym wycieki płynów eksploatacyjnych na jezdnię.
Wynagrodzenie płatne Wykonawcy będzie wynagrodzeniem ryczałtowym. W ramach wynagrodzenia ryczałtowego Wykonawca zobowiązany jest do dopuszczenia zwiększenia przez Zamawiającego ilości koszy ulicznych, będących przedmiotem opróżniania z odpadów, o 30 szt. na terenie całej gminy (zarówno zmieszane, jak i segregowane). W przypadku zmniejszenia ilości koszy ulicznych zaoferowane wynagrodzenie miesięczne nie ulegnie zmianie.
Potencjalny Wykonawca posiadać musi aktualny wpis do rejestru BDO oraz zawartą umowę na odbiór odpadów z przedsiębiorstwem prowadzącym działalność w zakresie odzysku i utylizacji odpadów komunalnych.
Na żądanie Zamawiającego Wykonawcy zobowiązani będą do przedstawienia Kart Przekazania Odpadów. Wykonawcy będą ponosili koszty zebrania, transportu i utylizacji zebranych podczas wykonywania prac odpadów, w tym ponoszenia opłat na składowisku odpadów,
4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90600000-3 - Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 233280,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 240000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 233280,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MARIO Mariusz Łyskawiński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6172140256
7.3.3) Ulica: Ogrodowa 1B
7.3.4) Miejscowość: Żerków
7.3.5) Kod pocztowy: 63-210
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 233280,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-02-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |