SUKCESYWNA DOSTAWA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH I PRZYPRAW
18 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00000136
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-02 08:15
- Lokalizacja
- Wejherowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5882404534
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Sosy, mieszanki przypraw i mieszanki przypraw korzennychRóżne produkty spożywcze
Wykonawcy
2 przyznane
MARITA LAGAWładysławowo, PL
420 810,39 PLNMARITA LAGAWładysławowo, PL
420 810,39 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.