"Budowa chodnika przy drodze powiatowej Nr 1404K w miejscowości Gwoździec - etap I"

GMINA ZAKLICZYN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00000214
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00000214/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-01-02 08:36
Lokalizacja
Zakliczyn, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4576969f-892c-11ee-9fb5-3edbb70f45bd
Identyfikator
8691013238
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00000214 z dnia 2024-01-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Budowa chodnika przy drodze powiatowej Nr 1404K w miejscowości Gwoździec - etap I"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZAKLICZYN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660967

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: RYNEK 32

1.5.2.) Miejscowość: Zakliczyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-840

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@zakliczyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zakliczyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.zakliczyn.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Budowa chodnika przy drodze powiatowej Nr 1404K w miejscowości Gwoździec - etap I"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4576969f-892c-11ee-9fb5-3edbb70f45bd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00000214

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00053032/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Budowa chodnika przy drodze powiatowej Nr 1404K w miejscowości Gwoździec - etap I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00505543

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UM-III.271.ZP.33.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty budowlane w zakresie wykonania zadania pn.: „Budowa chodnika przy drodze powiatowej Nr 1404K w miejscowości Gwoździec - etap I” w odc. km 15+300 do km 15+530 drogi powiatowej relacji Dębno - Melsztyn, dz. nr 1090 oraz 131.
Zakres robót obejmuje:
- budowę ciągu pieszego przy krawędzi jezdni na miejscu obecnych rowów drogowych;
- wykonanie poboczy drogowych;
- zarurowanie fragmentów rowu drogowego pod projektowanymi chodnikami;
- przebudowę zjazdów;
- włączenie projektowanej kanalizacji do istniejących przepustów pod Drogą Powiatową.
2. Zadanie dofinansowane ze środków Powiatu Tarnowskiego w ramach dotacji celowej na zadanie „Budowa chodników, ścieżek rowerowych i realizacja innych zadań przy drogach powiatowych” na podstawie Uchwały Nr 3901.2023 Zarządu Powiatu Tarnowskiego z dnia 17 maja 2023 r.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ (zał. nr 8 do SWZ), dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiar robót stanowiące załączniki do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej „SWZ” (załącznik nr 5, 6, 7, 8).
Wycenę należy sporządzić na podstawie powyższych dokumentów.
Przedmiary stanowiące załącznik do SWZ mają charakter pomocniczy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający informuje, iż działając na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 z późn. zm.) unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego.
Zgodnie z dyspozycją ww. przepisu postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Mając powyższe na względzie uznać należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na ww. podstawie prawnej.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 314742,24 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 544564,71 PLN

2024-01-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane