Termomodernizacja budynku Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Cmentarnej 3 w Nowej Rudzie wraz z robotami towarzyszącymi (...)
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA PRZY UL. CMENTARNEJ NR 3 W NOWEJ RUDZIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00117561
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00117561/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-02-24 13:13
- Lokalizacja
- Nowa Ruda, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fdef9090-f0ce-4387-a1d7-754e1489ad71
- Identyfikator
- 8851639195
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00117561 z dnia 2025-02-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Cmentarnej 3 w Nowej Rudzie wraz z robotami towarzyszącymi (...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA PRZY UL. CMENTARNEJ NR 3 W NOWEJ RUDZIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367660806
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Cmentarna 3
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Ruda
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-400
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wm.cmentarna3@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: noworudzkitbs.pl.tl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/noworudzkitbs1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Wspólnota Mieszkaniowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Ogół właścicieli, których lokale wchodzą w skład określonej nieruchomości, tworzy wspólnotę mieszkaniową. Wspólnota mieszkaniowa może nabywać prawa i zaciągać zobowiązania, pozywać i być pozwana
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Cmentarnej 3 w Nowej Rudzie wraz z robotami towarzyszącymi (...)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fdef9090-f0ce-4387-a1d7-754e1489ad71
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00117561
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
3) Projekt współfinansowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00031053
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NTBS/ZP-03/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynku Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Cmentarnej 3 w Nowej Rudzie wraz z robotami towarzyszącymi w ramach projektu "Kompleksowa modernizacja energetyczna budynków mieszkalnych wielorodzinnych w Gminie Miejskiej Nowa Ruda"
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
• remont elewacji frontowej, tylnej i bocznej (prawej),
• docieplenie ściany bocznej (lewej) oraz ścian bocznych przybudówki,
• docieplenie stropu pod poddaszem nieużytkowym,
• wykonanie izolacji poziomej oraz remontem klatki schodowej
• przebudowę wewnętrznej instalacji wodociągowej oraz kanalizacji sanitarnej w budynku
Uwagi ogólne:
1) Wykonawca powinien we własnym zakresie przyjąć podstawy wyceny, tak aby zakres prac zawarty w wycenie – zapewniał wykonanie przedmiotu zamówienia w sposób określony w SWZ i OPZ i STWiOR (stanowiące załączniki do specyfikacji).
2) Wykonawca przed przystąpieniem do robót zobowiązany we współpracy ze specjalistą ornitologiem i chiropterologiem dokonać przeglądu budynku pod kątem występowania miejsc gniazdowania i schronień zwierząt (ptaków i nietoperzy). W przypadku potwierdzenia ich obecności prace należy prowadzić w terminach wyznaczonych przez ww. specjalistów. Ponadto w przypadku, gdy konieczne będzie zniszczenie miejsc gniazdowania lub siedlisk ptaków, a także miejsc rozrodu nietoperzy, należy uzyskać stosowne zezwolenie na czynności zakazane w stosunku do chronionych gatunków zwierząt - zgodnie z zapisami art. 56 ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody, oraz przewidzieć właściwe działania kompensujące np. instalacja budek lęgowych dla ptaków lub schronień dla nietoperzy. Zakres i sposób wykonania kompensacji winni ustalić specjaliści wykonujący przegląd budynku pod kątem występowania miejsc gniazdowania i schronień zwierząt.
3) Projekt współfinansowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027.
4) Zamawiający w postępowaniu przetargowym jako formę wynagrodzenia przyjął wynagrodzenie ryczałtowe. Uważa się, że Wykonawca dokładnie zapoznał się ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, które należy wykonać i sposobem ich wykonania.
5) Odpowiedzialność Wykonawcy z tytułu gwarancji jakości oraz rękojmi za wady przedmiotu zamówienia zakończy się po upływie min. 36 miesięcy od dnia odbioru końcowego. W przypadku, gdy zamontowane materiały i/lub urządzenia wymagają cyklicznych przeglądów gwarancyjnych Wykonawca wykona je bezpłatnie w ramach udzielonej gwarancji. Gwarancja obejmuje również bezpłatną wymianę wraz z montażem elementów eksploatacyjnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
UZASADNIENIE FAKTYCZNEW ramach przedmiotowego postępowania o udzielenia zamówienia publicznego nie złożono żadnej oferty.
UZASADNIENIE PRAWNE:
Podstawą prawną unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia jest art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, który stanowi: zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
| 2025-02-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |