„Modernizacja systemu wentylacji budynku oczyszczalni odcieku wraz z systemem dezodoryzacji pomieszczenia technologicznego oczyszczalni odcieku znajdującej się (..) w Suchym Lesie”
ZAKŁAD ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW W POZNANIU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00000418
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00000418/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-01-02 09:33
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b338dd7b-9a7a-11ee-953e-c2ea26915e21
- Identyfikator
- 7831689634
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00000418 z dnia 2024-01-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja systemu wentylacji budynku oczyszczalni odcieku wraz z systemem dezodoryzacji pomieszczenia technologicznego oczyszczalni odcieku znajdującej się (..) w Suchym Lesie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW W POZNANIU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 302144863
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ratajczaka 19
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-814
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zzo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zzo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zzo-poznan.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja systemu wentylacji budynku oczyszczalni odcieku wraz z systemem dezodoryzacji pomieszczenia technologicznego oczyszczalni odcieku znajdującej się (..) w Suchym Lesie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b338dd7b-9a7a-11ee-953e-c2ea26915e21
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00000418
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00553566
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZO.341.27.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację systemu wentylacji budynku oczyszczalni odcieku wraz z systemem dezodoryzacji pomieszczenia technologicznego oczyszczalni odcieku znajdującej się na terenie Składowiska Odpadów przy ul. Meteorytowej 1 w Suchym Lesie.
3.2. Zakres budowy instalacji obejmuje:
- kolumnę filtracyjną,
- instalacje wentylacji,
- instalacje elektryczne
- instalacje kanalizacyjne.
Jednostopniowa instalacja do dezodoryzacji powietrza w ramach niniejszego zamówienia powinna być wykonana, dostarczona i zmontowana w oparciu o technologię filtracji na złożu węgla aktywnego. Na potrzeby dezodoryzacji powietrza należy wykonać 1 linię technologiczną oczyszczania powietrza zabudowanych na płytach drogowych. Całkowita wydajność instalacji wynosi 200 m3/h.
3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach nr 1 do SWZ – dokumentacja projektowa przygotowana przez Annę Bartkowiak HARBART PROJEKT ul. Warszawska 96 61-047 Poznań (projekt wykonawczy, projekt techniczny, STWiORB, przedmiary robót).
UWAGA: Zamawiający informuje, iż załączone przedmiary robót stanowią jedynie podstawę informacyjną i nie mogą stanowić wyłącznej podstawy wyliczenia ceny oferty. Przedstawione w przedmiarach robót nakłady rzeczowe wraz z zestawieniem podstawowych materiałów służą tylko celom informacyjno – pomocniczym, Wykonawca może z nich skorzystać, ale nie ma takiego obowiązku. Przy wyliczeniu ceny ofertowej, która jest ceną ryczałtową, niepodlegającą waloryzacji, należy uwzględnić wszystkie nakłady, które są niezbędne do wykonania opisanego w Specyfikacji przedmiotu zamówienia. Wykonawca zobowiązany jest na podstawie całej dokumentacji samodzielnie opracować przedmiar robót i przeanalizować wszystkie pozostałe dokumenty składające się na całą dokumentację i dokonać stosownych wyliczeń na potrzeby oferty, którą zamierza złożyć.
3.4. Zamawiający zaleca wykonanie wizji lokalnej terenu budowy. Zamawiający wskazuje, że odbycie wizji lokalnej przez Wykonawcę nie jest obowiązkowe. Termin wizji lokalnej zostanie ustalony po uprzednim uzgodnieniu z Zamawiającym.
3.5. Zamawiający wymaga udzielenia na wykonany przedmiot zamówienia rękojmi za wady i gwarancji jakości na okres nie krótszy niż 24 miesiące liczone od daty podpisania (bez uwag) końcowego protokołu odbioru robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45252100-9 - Roboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ścieków
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Modernizacja systemu wentylacji budynku oczyszczalni odcieku wraz z systemem dezodoryzacji pomieszczenia technologicznego oczyszczalni odcieku znajdującej się na terenie Składowiska Odpadów przy ul. Meteorytowej 1 w Suchym Lesie” do terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta, stąd postępowanie podlegało unieważnieniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-01-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |