Świadczenie usług interwencyjnych w Ośrodku Wsparcia przy ul. Reymonta 8 we Wrocławiu z podziałem na zadania
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00000614
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-02 10:09
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8961004718
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi pracy społecznej
Wykonawcy
5 przyznanych
Fiuk MirosławWrocław, PL
31 500 PLNMałgorzata LubiszewskaWrocław, PL
31 080 PLNZofia SekułaWrocław, PL
31 080 PLNMałgorzata KrężelPiotrków Trybunalski, PL
31 080 PLNPatryk MuszyńskiWrocław, PL
31 080 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.