Dostawa artykułów spożywczych dla DPS w Bystrzycy Kłodzkiej na rok 2025 CPV 15000000-8 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne cz. I–Drób Wieprzowina , cz.II-Produkty mięsno-wędliniarskie.
Dom Pomocy Społecznej w Bystrzycy Kłodzkiej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00117663
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00117663/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-24 13:43
- Lokalizacja
- Bystrzyca Kłodzka, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d8a3b25e-6d81-497b-ad9a-2bafd0cac5bb
- Identyfikator
- 8811330882
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00117663 z dnia 2025-02-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa artykułów spożywczych dla DPS w Bystrzycy Kłodzkiej na rok 2025 CPV 15000000-8 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne cz. I–Drób Wieprzowina , cz.II-Produkty mięsno-wędliniarskie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej w Bystrzycy Kłodzkiej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000310545
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Górna 23
1.5.2.) Miejscowość: Bystrzyca Kłodzka
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-500
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: administracja@dps-bystrzyca.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.dps.bystrzyca.bip-info.org
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d8a3b25e-6d81-497b-ad9a-2bafd0cac5bb1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa artykułów spożywczych dla DPS w Bystrzycy Kłodzkiej na rok 2025 CPV 15000000-8 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne cz. I–Drób Wieprzowina , cz.II-Produkty mięsno-wędliniarskie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d8a3b25e-6d81-497b-ad9a-2bafd0cac5bb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00117663
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00071399/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawy artykułów spożywczych w 2025 r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00649770
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W związku z prowadzonym postępowaniem w trybie podstawowym nie została złożona żadna oferta na dostawy mięsa i art. mięsno - wędliniarskich. W związku z powyższym zastosowano postępowanie zgodnie z art. 305 ust. 2 tj. "w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione."
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 146880 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych na rok 2025, CPV 15000000-8 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne pogrupowanych na części:
Część I – Drób CPV 15112000-6; Wieprzowina CPV 15113000-3
Część II - Produkty mięsno-wędliniarskie CPV 15131100-6
1.1. Dostawy realizowane będą częściami po telefonicznym lub mailowym zamówieniu przez osoby upoważnione przez zamawiającego, zgodnie z asortymentem określonym w załącznikach nr 1, 2 do zaproszenia.
1.2. Artykuły dostarczane będą:
• Świeże (niemrożone – drób i wieprzowina) ,nieuszkodzone, bez obcych zapachów i za-nieczyszczeń,
• zgodnie z Systemami Bezpieczeństwa Jakości Żywności i Polskimi Normami Żywienio-wymi oraz odpowiednim terminem przydatności do spożycia,
• na własny koszt i ryzyko wykonawcy,
• bezpośrednio do magazynu zamawiającego lub w miejsce wyznaczone przez zamawiającego,
• środkiem transportu dopuszczonym do przewozu artykułów spożywczych zgodnie z Ustawą z dnia 25 sierpnia 2006r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia,
• w pojemnikach i opakowaniach posiadających atest PZH dopuszczający do kontaktu z żywnością zgodnie z zasadami dobrej praktyki higienicznej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15112000-6 - Drób
15131100-6 - Produkty mięsno-wędliniarskie
15113000-3 - Wieprzowina
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakładay Mięsne Niebieszczańscy Spółka Komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6160003186
7.3.4) Miejscowość: Gryfów Śląski
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 120442,38 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31| 2025-02-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |