Dostawa subskrypcji Microsoft Office 365 oraz Exchange Online lub równoważnych subskrypcji ....
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00117672
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00117672/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-24 13:44
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-89e60d6b-aa8c-4117-9bbd-6972322463d9
- Identyfikator
- 9542239831
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00117672 z dnia 2025-02-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa subskrypcji Microsoft Office 365 oraz Exchange Online lub równoważnych subskrypcji ....
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271806983
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plebiscytowa 19
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-035
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.7.) Numer telefonu: 326032200
1.5.8.) Numer faksu: 326032201
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wfosigw.katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wfosigw.katowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wfosigw-katowice.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa subskrypcji Microsoft Office 365 oraz Exchange Online lub równoważnych subskrypcji ....2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-89e60d6b-aa8c-4117-9bbd-6972322463d9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00117672
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00639628
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZO/264/11/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa subskrypcji Microsoft Office 365 oraz Exchange Online lub równoważnych subskrypcji pakietu usług hostowanych na okres 24 miesięcy - subskrypcja na użytkownika wraz z asystą techniczną Wykonawcy.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę subskrypcji:
Exchange Online (Plan 1)– 280 sztuk,
Exchange Online (Plan 2) - 20 sztuk,
Exchange Online Kiosk - 50 sztuk,
Microsoft 365 Business Basic - 6 sztuk,
Microsoft 365 E5 - 1 sztuk.
3. Wykonawca zapewni usługę asysty technicznej i konsultacje dla zaproponowanego rozwiązania, która będzie realizowana przez zespół specjalistów po stronie Wykonawcy posiadających odpowiednie kwalifikacje w dni robocze w języku polskim w okresie 24 miesięcy od dnia uruchomienia subskrypcji, w wymiarze nie przekraczającym 20 godz.
4. Wykonawca musi potwierdzić że jest autoryzowanym partnerem (przedstawicielem na terenie Polski) producenta ofertowanego rozwiązania na poziomie wyższym niż podstawowy.
W celu potwierdzenia powyższego wymagania, Wykonawca złoży stosowne oświadczenie w Formularzu ofertowym (Załącznik nr 2 do SWZ).
Zamawiający w dniu 09.12.2024r. dokonał zmiany SWZ wyżej wymienionym zakresie i wskazał, że Wykonawca musi potwierdzić, że jest autoryzowanym partnerem (przedstawicielem na terenie Polski) producenta ofertowanego rozwiązania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne:W przedmiotowym postepowaniu Zamawiający na sfinansowanie zamówienia przeznaczył kwotę 160.793,29 zł. Cena jedynej ważnej oferty przewyższa tę kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
W związku z faktem, że oferta z najkorzystniejszą ceną przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, postępowanie unieważnia się bez przeprowadzania wyboru najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 149216,19 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 220037,16 PLN
| 2025-02-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |