Remont i przebudowa budynku dawnej poczty - Sołtysówka Przecieszyn (Adaptacja budynku po poczcie)

GMINA BRZESZCZE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00448630
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00448630/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-07 12:30
Lokalizacja
Brzeszcze, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-19d73ccc-9121-4d5a-8d61-ca0339f99b3c
Identyfikator
5492197470
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty izolacyjneRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne gazoweInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

BOGUSŁAW LURANCBrzeszcze, PL · lot 0
246 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00448630 z dnia 2024-08-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i przebudowa budynku dawnej poczty - Sołtysówka Przecieszyn (Adaptacja budynku po poczcie)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRZESZCZE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 356305070

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościelna 4

1.5.2.) Miejscowość: Brzeszcze

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-620

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 32 7728500

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@brzeszcze.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.brzeszcze.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-19d73ccc-9121-4d5a-8d61-ca0339f99b3c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont i przebudowa budynku dawnej poczty - Sołtysówka Przecieszyn (Adaptacja budynku po poczcie)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-19d73ccc-9121-4d5a-8d61-ca0339f99b3c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00448630

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00082596/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Roboty budowlane polegające na remoncie i przebudowie budynku dawnej poczty wraz z instalacjami wewnętrznymi na budynek Sołtysówki w Przecieszynie.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający przewidział w ogłoszeniu dla zamówienia podstawowego udzielenie dotychczasowemu Wykonawcy podobnych rob. bud. obejmujących m.in.: roboty ziemne i rozbiórkowe, roboty instalacyjne, roboty wykończeniowe, roboty izolacyjne, roboty murarskie, roboty posadzkarskie i uwzględnił wartość tych robót przy obliczaniu całkowitej wartości zamówienia, wartość zamówienia uzupełniającego określono w wysokości 50% zamówienia podstawowego.
Zgodnie z zawartą umową wartość zamówienia podstawowego wynosi 9 963 000 zł, netto a 50% wartości zamówienia podstawowego wynosi brutto 4 981 500 zł netto.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-b78f56eb-b424-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SZP.271.20.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 168769,80 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont i przebudowa budynku dawnej poczty - Sołtysówka Przecieszyn (Adaptacja budynku po poczcie

4.5.3.) Główny kod CPV: 45320000-6 - Roboty izolacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe „ELBUD” Bogusław Luranc

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6521338420

7.3.4) Miejscowość: Brzeszcze

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 246000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-11-15
2024-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane