Sukcesywny zakup i dostawa artykułów spożywczych do stołówki Zespołu Szkół Nr 1 i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sierpcu w 2024 roku

POWIATOWY ZESPÓŁ JEDNOSTEK BUDŻETOWYCH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00002394
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-01-02 14:59
Lokalizacja
Sierpc, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7761539147
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Mięso wołoweProdukty mięsno-wędliniarskieDróbRyby mrożoneProdukty głęboko mrożoneRyby suszone lub solone; ryby w solance; ryby wędzoneZiemniakiOwoce, warzywa i podobne produktyProdukty mleczarskiePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieRóżne produkty spożywczeJaja

Wykonawcy

7 przyznanych

Olewnik Partner Sp. z o. o.Drobin, PL
105 712 PLN
Olewnik Partner Sp. z o. o.Drobin, PL
63 600 PLN
Unifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
43 918,82 PLN
Unifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
1850 PLN
ARKADIUSZ LISOWSKIPłock, PL
99 119,8 PLN
PIEKARNIA, CIASTKARNIA "RODZINNA" BARBARA MALINOWSKA I SYNOWIE-SPÓŁKA JAWNALipno, PL
35 870 PLN
PIOTR DEMBIŃSKISierpc, PL
12 600 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.