Świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych/kalibracji/legalizacji/wzorcowania/walidacji sprzętu medycznego
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00002463
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-02 15:22
- Lokalizacja
- Zgierz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7321003187
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego
Wykonawcy
142 przyznane
GE MEDICAL SYSTEMS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
42 930 PLN"DRÄGER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"Warszawa, PL
80 329,62 PLNKRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
6912 PLNKRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
6912 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNEMTEL ŚLIWA SPÓŁKA KOMANDYTOWAZabrze, PL
8283,6 PLN'PHILIPS POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa
47 628 PLNDIAGNOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
731,16 PLNDANIEL RYKOWSKIŁódź, PL
2851,2 PLNEMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAOpacz Kolonia, PL
2224,8 PLNERBE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
2160 PLNEMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAOpacz Kolonia, PL
2224,8 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNMAREK KWIATKOWSKIŁódź, PL
5950,8 PLNOPTILUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKoszalin, PL
2970 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNANMEDIQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWola Mrokowska, PL
5184,88 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNMAREK KWIATKOWSKIŁódź, PL
5950,8 PLNEMTEL ŚLIWA SPÓŁKA KOMANDYTOWAZabrze, PL
8283,6 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNUNITECHNIKA SPÓŁKA AKCYJNAPoznań, PL
1512 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLN"DRÄGER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"Warszawa, PL
80 329,62 PLNGE MEDICAL SYSTEMS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
42 930 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNASCOR SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
5633,25 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNMAREK KWIATKOWSKIŁódź, PL
5950,8 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNMAREK KWIATKOWSKIŁódź, PL
5950,8 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNMAREK KWIATKOWSKIŁódź, PL
5950,8 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNGE MEDICAL SYSTEMS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
42 930 PLNBJESKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAPoznań, PL
7830 PLNBJESKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAPoznań, PL
7830 PLNMEDTRONIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
5265 PLN"DRÄGER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"Warszawa, PL
80 329,62 PLN"PROMED" SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
3240 PLNINŻYNIERIA KLINICZNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
5702,4 PLNGE MEDICAL SYSTEMS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
42 930 PLN'PHILIPS POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa
47 628 PLNTIMKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
10 800 PLN'PHILIPS POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa
47 628 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLN'PHILIPS POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa
47 628 PLNSYNGO SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚwiętochłowice, PL
3000 PLNTMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
10 584 PLNEMS - EUROMED MEDICAL SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
2808 PLNTMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
10 584 PLNKOSMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL
2289,6 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNGE MEDICAL SYSTEMS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
42 930 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNGE MEDICAL SYSTEMS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
42 930 PLN"DRÄGER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"Warszawa, PL
80 329,62 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNKRZYSZTOF LIPOWSKIŁódź, PL
73 222,94 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.